salon audio

Twojeaudio.pl - profesjonalny sklep internetowy oraz salon audio z Warszawy

Od lat budujemy swoją pozycję jako jeden z liderów w sprzedaży oraz dystrybucji towaru z branży Audio/Video. Szybko reagujemy na zmieniające się trendy branżowe i potrafimy błyskawicznie dostosować do nich naszą ofertę.

W swojej ofercie posiadamy produkty najlepszych marek, takich jak: Cambridge Audio, Klipsch, Monitor Audio, Pylon Audio, Denon, Polk Audio, Tonsil, QED, Wireworld, Dali, Kauber, Lindy, Onkyo, Audio-Technica oraz wielu innych.

Jesteśmy realnie działającym sklepem, od lat funkcjonującym w Warszawie przy al. Krakowskiej 220.
Możesz do nas przyjść bezpośrednio, zobaczyć i przetestować interesujący Cię produkt.

salon2.jpg

Nasz salon odsłuchowy

W salonie znajduje się pokój odsłuchowy dzięki któremu możesz na własne oczy (i uszy) przekonać się jak brzmi i wygląda sprzęt który oferujemy - zanim zdecydujesz się na zakup.

Zajmujemy się ponadto doradztwem i instalacją systemów audio / video w firmach i prywatnych domach. Począwszy od ustalenia wymagań klienta, projektu i wyceny - przez sprowadzenie i zakup odpowiedniego sprzętu - po profesjonalny montaż.

Wszystko to składa się na realną wiedzę i profesjonalizm, który powala nam bezbłędnie ocenić potrzeby klienta i celnie doradzić wybór sprzętu idealnie spełniającego jego wymagania.

loga.jpg

Produkt dodany do porównania.