Argon Audio TEMPO A4 to kompaktowe i funkcjonalne aktywne głośniki podstawkowe. Wyposażone są we wbudowany wzmacniacz o mocy wyjściowej 2 x 35W, pracujący w klasie D oraz technologię bezprzewodową Bluetooth z obsługą aptX i AAC. Pasywna zwrotnica oraz idealne zestrojenie wzmacniacza do wykorzystanych przetworników umożliwiają uzyskanie bardzo dobrego brzmienia, spotykanego zazwyczaj w znacznie droższych kolumnach.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Argon Audio TEMPO A4 - cecha 1

Niesamowicie funkcjonalne

Technologia Bluetooth z obsługą aptX i AAC pozwala na bezprzewodowe przesyłanie muzyki o wysokiej rozdzielczości bezpośrednio do głośników TEMPO A4 z dowolnego urządzenia, np. ze smartfona, tabletu lub laptopa. Wejścia optyczne Toslink obsługujące sygnał cyfrowy High-Res do 24-bit/96kHz oraz analogowe stereo RCA umożliwiają podłączenie aktywnych głośników Argon Audio do większości źródeł dźwięku. TEMPO A4 doskonale współpracują z telewizorami, konsolami do gier, komputerami a nawet gramofonami wyposażonymi w przedwzmacniacz MM.

Argon Audio TEMPO A4 - cecha 2

Doskonałe brzmienie i jakość

Argon Audio TEMPO A4 to głośniki aktywne o konstrukcji dwudrożnej, wyposażone w 1-calowy tweeter oraz 4-calowy przetwornik średnio-niskotonowy, napędzane przez wydajny wzmacniacz pracujący w klasie D o mocy wyjściowej 2 x 35W. Umieszczone z tyłu dodatkowe wyjście na subwoofer pozwala na rozbudowę głośników o aktywną kolumnę subbasową.

Argon Audio TEMPO A4 - cecha 3

Elegancki, minimalistyczny design

Głośniki aktywne TEMPO A4 posiadają zaprojektowany w Danii, klasyczny dla marki Argon Audio, minimalistyczny design. Są wyjątkowo atrakcyjne, idealnie wpasowując się do każdego wnętrza. Kompaktowe wymiary głośników pozwalają na ulokowanie ich w praktycznie każdym miejscu. Czysty wygląd kolumn podkreśla zdejmowana maskownica, a porty bass-reflex umieszczone z tyłu obudowy poprawiają charakterystykę odtwarzanych niskich tonów.

ARGON-TEMPOA4-BLK

Opis

Producent
Argon Audio
Model
TEMPO A4
Typ
aktywne kolumny podstawkowe
Pasmo przenoszenia
60 - 20.000 Hz +/- 3dB
Waga
5.8 kg/zestaw
Wejścia
2 x cyfrowe optyczne Toslink (wspiera high-res audio do 24-bit/96kHz), stereo line-in (L/R RCA), Bluetooth
Wyjścia
subwoofer out (mono)
Wymiary
148 x 215 x 189 mm
Akcesoria
pilot IR, kabel zasilający, kabel głośnikowy (3m)
Głośnik wysokotonowy
1" softdome tweeter
Gwarancja
3 lata
Rodzaj wzmacniacza
wbudowany, klasa D
Jednostka sprzedaży
Para
Bluetooth
Bluetooth LL - Low Latency (aptX i AAC)
Moc wyjściowa
2 x 35 W
Regulacja głośności
tak (za pomocą pilota lub potencjometru głośności)
Typ zwrotnicy
pasywna
Nowy

Inne w tej kategorii

12 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.