Sortuj Po

Kategorie

Kategorie

Model

Model

Długość

Długość

Gwarancja

Gwarancja

Głośniki i kolumny

Aktywne filtry

Taga Harmony TAV-506F SE – Kolumny podłogowe (para)

Cena 1 399,00 zł

Taga Harmony TAV-506F SE to przeprojektowana w celu uzyskania jeszcze lepszych właściwości akustycznych oraz brzmienia zadowalającego wymagających audiofilów, Specjalna Edycja kultowych kolumn podłogowych TAV-506F.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Pylon Audio Sapphire Sat – Kolumny podstawkowe (para)

Cena 1 499,00 zł

Kolumny podstawkowe Pylon Audio Sapphire Sat, zaprojektowane jako kolumny efektowe do systemu kina domowego, które sprawdzą się również jako kolumny multimedialne w małym systemie stereo oferując doskonałe brzmienie typowe dla serii Sapphire.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 80 W magazynie

Pylon Audio Opal Sat – Kolumny podstawkowe (para)

Cena 1 299,00 zł

Opal Sat marki Pylon Audio to zestaw dwóch niewielkich kolumn podstawkowych oferujących charakterystyczne dla serii Opal brzmienie. Zaprojektowane jako kolumny efektowe w systemie kina domowego, ale z powodzeniem sprawdzą się jako mały system stereo.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 50 W magazynie

Głośniki i kolumny

Głośniki to urządzenia bez których nie obejdzie się każdy amator najlepszych muzycznych doznań. W zależności od potrzeb głośniki mogą być bezprzewodowe, mniejsze gabarytowo np do laptopa czy komputera, mobilne czy też wodoodporne. Zobacz więcej

Kolumny są większym produktem, który świetnie wykorzystuje się w systemie stereo 2.1 czy surround. W zestaw audio i kino domowe składają się kolumny frontowe, centralne, podłogowe czy też subwoofery. Każdy z nich odpowiada za najlepsze basy, niskie tony, dolne i średnie pasmo, przestrzenność dźwięku, wysokie partie oraz naturalność i barwę. Najwyższa jakość wykonania kolumn i głośników wpływa na świetny dźwięk oraz ich wytrzymałość. Świetnie nadają się do salonu, pokoju dziennego i gościnnego, sali odsłuchowej i większych bądź mniejszych pomieszczeń.

Zobacz mniej
Produkt dodany do porównania.