Zestaw głośników sufitowych Tonsil składający się z głośnika sufitowego ZGSU 25B wyposażonego we wzmacniacz 4x20W, wejście AUX i technologię Bluetooth oraz idealnie dopasowanego głośnika sufitowego ZGSU 25. Doskonałe rozwiązanie do bezprzewodowego odtwarzania muzyki w domu, sklepie, banku czy restauracji. Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu zestaw można rozszerzyć o subwoofer lub dwa dodatkowe głośniki ZGSU 25.

Oba głośniki znajdujące się z zestawie charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem opartym o bardzo dobre materiały oraz szerokim pasmem przenoszenia i wysoką skutecznością. Obudowa w kolorze białym została wykonana z mocnego tworzywa ABS. Maskownica głośników jest mocowana na magnes.

Dzięki swoim stosunkowo niewielkim rozmiarom oraz sposobie mocowania, głośniki Tonsil świetnie wpasowują się w otoczenie i nie rzucają się w oczy.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

TONSIL ZGSU 25B - cecha 1

Solidna konstrukcja

Głośniki Tonsil ZGSU 25B i ZGSU 25 wykonano z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach, zapewniając długie lata pracy. Temperatura robocza głośników wynosi od 10 do 40 stopni Celsjusza, dzięki czemu można ich używać w praktycznie każdych warunkach wewnętrznych bez ryzyka uszkodzenia.

TONSIL ZGSU 25B - cecha 2

Bezprzewodowe połączenie

Głośnik sufitowy Tonsil ZGSU 25B charakteryzuje technologia bezprzewodowej komunikacji Bluetooth, która zapewnia odtwarzanie muzyki bezpośrednio z dowolnego urządzenia wyposażonego w tą technologię (smartfon, tablet, laptop, komputer PC).

TN-ZGSU-25B-25

Opis

Producent
TONSIL
Model
ZGSU 25B + ZGSU 25
Typ
do zabudowy
Pasmo przenoszenia
80 - 18.000 Hz
Impedancja
8 Ohm
Moc
30W/60W
Wejścia
liniowe AUX
Gwarancja
2 lata
Rodzaj wzmacniacza
Wbudowany wzmacniacz: 4x20W
Jednostka sprzedaży
Para
Zasilanie
230V
Otwór montażowy
średnica 160 mm; głębokość 105 mm
Nowy

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.