Sortuj Po

Kategorie

Kategorie

Model

Model

Gwarancja

Gwarancja

Kolumny do kina domowego

Aktywne filtry

Taga Harmony TAV-506F SE – Kolumny podłogowe (para)

Cena 1 399,00 zł

Taga Harmony TAV-506F SE to przeprojektowana w celu uzyskania jeszcze lepszych właściwości akustycznych oraz brzmienia zadowalającego wymagających audiofilów, Specjalna Edycja kultowych kolumn podłogowych TAV-506F.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Pylon Audio Sapphire Sat – Kolumny podstawkowe (para)

Cena 1 499,00 zł

Kolumny podstawkowe Pylon Audio Sapphire Sat, zaprojektowane jako kolumny efektowe do systemu kina domowego, które sprawdzą się również jako kolumny multimedialne w małym systemie stereo oferując doskonałe brzmienie typowe dla serii Sapphire.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 80 W magazynie

Pylon Audio Opal Sat – Kolumny podstawkowe (para)

Cena 1 299,00 zł

Opal Sat marki Pylon Audio to zestaw dwóch niewielkich kolumn podstawkowych oferujących charakterystyczne dla serii Opal brzmienie. Zaprojektowane jako kolumny efektowe w systemie kina domowego, ale z powodzeniem sprawdzą się jako mały system stereo.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 50 W magazynie

Kolumny do kina domowego

Głośniki kina domowego to najlepsze kolumny i zestawy audio, które przeniosą każdego odbiorcę z pokoju do prawdziwego kina! Zobacz więcej

Najlepsze głośniki do kina domowego charakteryzują się profesjonalnym wykonaniem, ekskluzywnym wyglądem i wysokimi parametrami. Kolumny jakie warto zastosować w zestawie z kinem domowym to soundbary czy też kolumny frontowe, centralne, podłogowe oraz bezprzewodowe. Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe okablowanie aby przekaz sygnału był bezstratny.

Zobacz mniej
Produkt dodany do porównania.