Klipsch RP-140D to najmniejsza kolumna z serii On-Wall przeznaczona do montażu na ścianie lub ustawienia na podstawce. Pomimo niewielkich gabarytów oferuje mocny i dynamiczny dźwięk. Seria Klipsch On-Wall stanowi następcę popularnej serii Gallery. RP-140D został stworzony do pracy w wielokanałowych systemach kina domowego lub jako głośniki przednie zestawu stereo.

Brzmienie kolumny charakteryzuje się dużą szczegółowością oraz przestrzenią, a wysoka efektywność umożliwia współprace z dowolnym wzmacniaczem lub amplitunerem.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Klipsch RP-140D - cecha 1

Dyskretna i nowoczesna

Głośniki Klipsch On-Wall cechuje płaska konstrukcja i obudowa wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS. Dzięki temu zajmują niewiele miejsca. Połączenie matowego wykończenia i materiałowej maskownicy jest jednocześnie stylowe, jak i pozwala wtopić im się w otoczenie aby nie ingerować w przestrzeń. Nowoczesny design RP-140D będzie odpowiedni do większości wystrojów wnętrz.

Klipsch RP-140D - cecha 2

Pionowo lub poziomo - używaj jak chcesz

Głośnik RP-140D zaprojektowano w taki sposób, aby można było go używać zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej niezależnie czy będzie montowany do ściany czy używany na podstawce. Specjalny kanał znajdujący się z tyłu obudowy pozwala na ukrycie przewodu głośnikowego.

Klipsch RP-140D - cecha 3

Nowoczesne przetworniki

3,5-calowy przetwornik średnio-niskotonowy posiada wyjątkowo lekką membranę cerametaliczną (wykonaną z połączenia aluminium i warstwy ceramicznej). Za wysokie tony odpowiada 1-calowy przetwornik o tytanowej kopułce umieszczony w tubie Tractrix. Zastosowana technologia LTS pozwala na liniowy ruch membrany w obu kierunkach, nawet przy dużych głośnościach, generując minimalne zniekształcenia.

RP-140D

Opis

Producent
KLIPSCH
Model
RP-140D
Typ
kolumna głośnikowa podstawkowa / naścienna
Konstrukcja
2-drożna
Bass Reflex
Pasmo przenoszenia
69 - 25.000 Hz (+/- 3 dB)
Moc
50 W
Moc maksymalna
200 W
Impedancja
8 Ohm
Skuteczność
91 dB
Typ przetwornika
dynamiczne
Głośnik wysokotonowy
1" (2.54 cm) tytanowa kopułka LTS z 90°x90° Tractrix Horn
Głośnik niskotonowy
3.5" (8.89 cm) z membraną Cerametaliczną
Obudowa
ABS
Wymiary
30.48 x 15.24 x 6.1 cm
Waga
1.7 kg
Jednostka sprzedaży
1 sztuka
Kolor
Czarny
Gwarancja
2 lata
Nowy

Może ci się spodobać również

Add Related products to weekly line up

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.