Zestaw głośników sufitowych Tonsil składający się z dwudrożnego głośnika sufitowego ZGSU 20B wyposażonego we wzmacniacz 20W RMS, wejście AUX i technologię Bluetooth oraz idealnie dopasowanego dwudrożnego głośnika sufitowego ZGSU 20. Doskonałe rozwiązanie do bezprzewodowego odtwarzania muzyki w domu, sklepie, banku czy restauracji.

Oba głośniki znajdujące się z zestawie charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem opartym o bardzo dobre materiały oraz szerokim pasmem przenoszenia i wysoką skutecznością.

Dzięki swoim stosunkowo niewielkim rozmiarom (średnica 170mm) oraz sposobie mocowania, głośniki Tonsil świetnie wpasowują się w otoczenie i nie rzucają się w oczy.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

TONSIL ZGSU 20B - cecha 1

Solidna konstrukcja

Głośniki Tonsil ZGSU 20B i ZGSU 20 wykonano z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach, zapewniając długie lata pracy. Temperatura robocza głośników wynosi od 10 do 40 stopni Celsjusza, dzięki czemu można ich używać w praktycznie każdych warunkach wewnętrznych bez ryzyka uszkodzenia.

TONSIL ZGSU 20B - cecha 2

Bezprzewodowe połączenie

Głośnik sufitowy Tonsil ZGSU 20B charakteryzuje technologia bezprzewodowej komunikacji Bluetooth, która zapewnia odtwarzanie muzyki bezpośrednio z dowolnego urządzenia wyposażonego w tą technologię (smartfon, tablet, laptop, komputer PC).

TN-ZGSU-20B-20

Opis

Producent
TONSIL
Model
ZGSU 20B + ZGSU 20
Typ
zestaw głośników sufitowych (aktywny + pasywny)
Pasmo przenoszenia
90 - 18.000 Hz
Moc
20 W
Moc znamionowa
4 x 20 W (ZGSU 20B) / 20 W (ZGSU 20)
Impedancja
8 Ohm
Skuteczność
92 dB
Wejścia
1x liniowe AUX
Bluetooth
4.0
Otwór montażowy
średnica 150 mm
Zasilanie
230V AC
Akcesoria
maskownice mocowane na magnesy
Jednostka sprzedaży
zestaw
Zawartość zestawu
aktywny głośnik sufitowy Tonsil ZGSU 20B
pasywny głośnik sufitowy Tonsil ZGSU 20
Gwarancja
2 lata
Nowy

Inne w tej kategorii

15 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.