Dwa wewnętrzne dwudrożne głośniki ścienne Tonsil ZGSU 13/2-DR przeznaczone do montażu w płycie gipsowo-kartonowej. Dzięki większej odporności na wilgoć świetnie sprawdzą się w łazience lub kuchni. Doskonale współpracują z praktycznie każdym wzmacniaczem lub amplitunerem domowym. Głośniki ZGSU 13/2-DR są łatwe w montażu i bezawaryjne.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Tonsil ZGSU 13/2-DR - cecha 1

Odporny na wilgoć

Podwyższona klasa szczelności gwarantuje ochronę przed wilgocią, umożliwiając zastosowanie Tonsil ZGSU 13/2-DR w łazience, kuchni a nawet w saunie, bez obawy o uszkodzenie głośnika. Jest prosty w obsłudze, a jego bardzo dobre wykonanie zapewnia wiele lat bezawaryjnej pracy.

Tonsil ZGSU 13/2-DR - cecha 2

Nagłośnienie w Twoim domu lub lokalu

Tonsil ZGSU 13/2-DR charakteryzuje się bardzo dobrym wykonaniem, opartym o materiały wysokiej jakości, dzięki czemu idealnie sprawdza się w pomieszczeniach, zapewniając długie lata pracy. Stanowi idealny wybór do nagłośnienia w obiektach, np. domach, sklepach, restauracjach czy poczekalniach. Posiada maskownicę mocowaną na magnes do głośnika, dzięki której dyskretnie wtapia się w otoczenie.

TN-ZGSU-13-2-DR-PARA

Opis

Producent
TONSIL
Model
ZGSU 13/2-DR
Typ
głośniki do zabudowy
Pasmo przenoszenia
60 - 15.000 Hz
Moc
20 W
Impedancja
8 Ohm
Efektywność
81 dB
Wymiary
150 x 75 mm
Waga
0.3 kg / sztuka
Jednostka sprzedaży
2 sztuki
Kolor
Biały
Gwarancja
3 lata
Nowy

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.