Gramofony Bluetooth

Aktywne filtry

Pro-Ject T1 BT - Gramofon z przedwzmacniaczem i Bluetooth

Cena 1 990,00 zł

Wyposażony w przedwzmacniacz oraz nadajnik Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania odtwarzanej muzyki, gramofon manualny z serii T z wkładką MM Ortofon OM5E i igłą o eliptycznym szlifie - zapewniający audiofilską jakość dźwięku.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Gramofony Bluetooth

Rosnąca popularność przesyłania bezprzewodowego Bluetooth sprawiła, że producenci gramofonów, kojarzonych z urządzeniami retro do nostalgicznego odsłuchu płyt winylowych, postanowili zaimplementować tę technologię w swoich produktach. Taki ruch jest również wynikiem trwającego postępu technologicznego oraz zauważalnego w ostatnich latach powrotu płyt analogowych.

Gramofony z wbudowanym nadajnikiem Bluetooth odtwarzają płyty winylowe, następnie konwertując odczytywany dźwięk na sygnał cyfrowy i przesyłając go do dowolnego sparowanego bezprzewodowego urządzenia Bluetooth, np. aktywnych głośników, słuchawek bezprzewodowych, wzmacniacza zintegrowanego lub amplitunera. Zastosowanie technologii Bluetooth pozwala na ograniczenie ilości wykorzystywanych przewodów oraz zwiększa kompatybilność gramofonu z różnorodnymi urządzeniami audio oraz Hi-Fi.

Produkt dodany do porównania.