Kabel USB 2.0 A-B Wireworld pozwala na połączenie ze sobą urządzeń wyposażonych w gniazda USB A - B w pewny i niezawodny sposób.

Seria Chroma Wireworld wykonana jest z najwyższej jakości materiałów zapewniając nie tylko najlepszą funkcjonalność i trwałość produktu, ale także stylowy, cieszący oko elegancki design wtyków.

Podobnie jak i w innych kablach USB Wireworld'a, żyła zasilająca absorbuje wszelkie zakłócenia, co wpływa na czystość sygnału muzycznego.

Chromowane, metalowe końcówki zapewniają odporność na uszkodzenia, a pozłacane wtyki, najwyższą jakość przesyłanego sygnału w standardzie USB 2.0 High Speed.

Znakomita jakość komponentów

Znakomita jakość komponentów

Przewodnik kabla wykonany jest z wysokiej klasy miedzi beztlenowej OFC o czystości 99,96%. Zapewnia to doskonałą jakość przesyłanego sygnału oraz ochronę przed utlenianiem.

Wysokiej klasy wykonanie

Wysokiej klasy wykonanie

Wtyki kabla zostały pokryte złotem, dzięki czemu połączanie jest niezawodne i wolne od strat powstających na styku z gniazdem. Pokrycie złotem zapobiega utlenianiu, dzięki czemu mimo upływającego czasu, produkt nie traci swoich właściwości.

Wysoka jakość

Szyk i elegancja

Chromowane wykończenie wtyków kabla nadaje mu niepowtarzalny i niezwykle stylowy wygląd. Dzięki serii Chromo Twój sprzęt nabierze szyku i elegancji.

USBCHROMA10

Opis

Producent
WIREWORLD
Seria
Chroma
Długość
1 metr
Wtyki
USB A - USB B
Przewodnik
Miedź beztlenowa OFC 99.96%
Kształt
płaski
Ekranowanie
standardowe
Przepustowość
do 480 Mbit/s
Żyły przewodnika
4
Obsługiwany standard USB
USB 2.0
Jednostka sprzedaży
1 sztuka
Gwarancja
2 lata

Specyficzne kody

ean13
8780560062282
Nowy

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.