Koncentryczna konstrukcja przewodu oraz żyła robocza o przekroju 23AWG (0,25mm2), gwarantują rzeczywiste przesyłanie dźwięku bez sztucznego wzmocnienia niskich tonów. Wysokiej jakości ekranowanie o gęstości pokrycia ponad 92%, chroni przesyłany sygnał przed zniekształceniami.

Wtyki przewodu zostały pokryte warstwą 24 karatowego złota i przylutowane do przewodu specjalnym stopem cyny z domieszką srebra. Pozwala to na zniwelowanie strat powstających na styku przewodu i gniazda.

Przewodnik kabla został wykonany z najwyższej jakości miedzi beztlenowej OFC o czystości 99,99%. Dzięki tak wysokiej jakości materiałowi, możliwe jest przesyłanie bezstratnego sygnału nawet na większe odległości. Wszystko to składa się na długie lata czystego, świetnego brzmienia i bezawaryjności.

melodika cecha 1

99,99% czysta miedź

Przewodnik kabla został wykonany z najwyższej czystości miedzi beltlenowej OFC. Dzięki zastosowaniu tego najwyższej jakości materiału uzyskano ekstremalnie niską pojemność przewodu, co bezpośrednio eliminuje możliwość powstawania zniekształceń w przesyłanym sygnale. Dodatkowym atutem tego materiału jest zniwelowanie efektu utleniania się metalu. Kabel będzie służył długie lata bez jakichkolwiek strat na jakości.

melodika cecha 2

Wysoka jakość

Przewód został wykonany z najwyższej jakości miedzi OFC, jest ekranowany oplotem i warstwą ochronną oraz pokryty grubą warstwą PVC. Dzięki tak wysokiej jakości wykonania, możliwe jest przesyłanie bezstratnego sygnału nawet na większe odległości i bezproblemowy montaż podtynkowy.

melodika cecha 1

Pozłacane wtyki

Chromowane wtyki kabla Melodika MDSW zostały wykonane z najwyższej jakości metalu oraz pokryte 24 karatowym złotem. Dodatkowo wtyki są lutowane z kablem wysokiej jakości cyną z domieszką srebra. Niweluje to jakiekolwiek straty w jakości sygnału na styku.

MDSW05

Opis

Producent
MELODIKA
Model
MDJS05
Konstrukcja
Koncentryczna
Gwarancja
5 lat
Jednostka sprzedaży
1 sztuka
Typ
kabel 1 RCA - 1 RCA (cinch)
Kolor
Fioletowy
Średnica
7 mm
Wtyki
Chromowane
Seria
Purple Rain
Długość
0.5 metra
Przekrój przewodu
0.25 mm2
Przewodnik
miedź beztlenowa OFC 99.99%
Ekranowanie
Oplot + powłoka
Pokrycie złączy
24 karatowe złoto
Nowy

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.