Kabel głośnikowy C-QO/100 marki QED to wysokiej klasy przewód wyznaczający nowy standard dla kabli, stosowany do przesyłania sygnału pomiędzy komponentami systemu audio, z zoptymalizowaną geometrią i cieńszą izolacją z polietylenu o niskiej gęstości, zapewniając znakomitą jakość dźwięku.

Kabel C-QO/100 charakteryzuje specjalna geometria dla zapewnienia niskiego czynnika dyssypacji i strat pomiędzy przewodnikami.

Kompaktowe rozmiary oraz niski profil pozwala na ułożenie kabla za listwami przypodłogowymi lub pod dywanem. QED C-QO/100 wykonano z miedzi beztlenowej o czystości 99,999%, wpływając na najczystsze brzmienie tonów wysokich.

Kabel dostępny w szpuli o długości 100m - cena za metr bieżący.

QED PERFORMANCE ORIGINAL - C-QO/100 - cecha 1

Cieńsza izolacja z polietylenu

Kabel QED serii PERFORMANCE charakteryzuje izolacja z polietylenu o niskiej gęstości i znakomitych właściwościach. Zapewnia to wysokiej jakości brzmienie w połączeniu kolumn głośnikowych z amplitunerem lub wzmacniaczem.

 
QED PERFORMANCE ORIGINAL - C-QO/100 - cecha 2

Prosta instalacja bez utraty jakości

Niski profil przewodu umożliwia instalację kabla za listwami przypodłogowymi lub pod dywanem bez utraty wartości sygnału. Miniaturowa konstrukcja zapewni wygodne prowadzenie okablowania pomiędzy pomieszczeniami.

QED PERFORMANCE ORIGINAL - C-QO/100 - cecha 3

Łącząc wygodę i dobre brzmienie

Kable głośnikowe rekomendowanej marki QED łączą wygodę i dobre brzmienie w nawet najbardziej wymagających lokalizacjach. Wszystko to dzięki przewodnikom z miedzi beztlenowej o czystości 99,999%.

C-QO/100

Opis

Producent
QED
Model
PERFORMANCE ORIGINAL - C-QO/100
Długość
1 metr bieżący / szpula 100m
Przewodnik
miedź beztlenowa o czystości 99,999%
Wymiary
2,4 x 5,0 mm
Gwarancja
2 lata
Inne
kompaktowe rozmiary, niski profil

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.