Kabel WireWay Idealnie sprawdzi się jako kabel łączący urządzenia wyposażone w złącze HDMI np. dekodery satelitarne, konsola PS4/Xbox One, Blu-ray, HDTV oraz kino domowe.

Kabel HDMI Wireway charakteryzuje się bardzo małą grubością, która wynosi tylko 4mm. Sprawia to, że kabel jest nie tylko lekki, ale też bardzo elastyczny. Kabel jest zgodny ze standardem HDMI 2.0, obsługuje rozdzielczości Ultra HD 4096x2160 oraz odświeżanie 60Hz (4K). Ponadto obsługuje obraz 3D, a dzięki kanałowi sieci Ethernet (HEC) możliwe jest połączenie z internetem.

Wtyczka kabla została wykonana z wytrzymałego metalu, a styki zostały pokryte 24-karatowym złotem zapewniając najwyższej jakości połączenie.

c-hdmi cecha 1

Rozdzielczość 4K

Kabel HDMI WireWay obsługuje HDMI w najnowszym standardzie 2.0. Pozwala to na przesyłanie obrazów w najwyższych rozdzielczościach bez żadnych strat jakości. Za jego pomocą będziesz mógł cieszyć się idealnie ostrym obrazem w rozdzielczości 4K, która dwukrotnie przewyższa rozdzielczość Full HD 1080P.

 
Wireway - cecha 2

Pewne połączenie

Kabel przeznaczony do instalacji w ścianie. Wysoka jakość kabla pozwala na bezpieczne ukrycie go w ścianie. Dzięki temu instalacja nie ingeruje zbytnio w pomieszczenie zapewniając komfort, dyskrecję i elegancję.

c-hdmi cecha 1

Miedź beztlenowa OFC

Przewodnik kabla został wykonany z najwyższej czystości miedzi beztlenowej OFC. Dzięki wysokiej czystości miedzi przesyłany sygnał charakteryzuje się praktycznie brakiem zniekształceń, a przewodnik kabla jest doskonale chroniony przed utlenianiem.

WW310044

Opis

Producent
WireWay
Długość
4 metry
Wtyki
HDMI - HDMI
Przewodnik
czysta miedź beztlenowa
Gwarancja
2 lata
Inne
Obsługa HDMI 2.0, HDCP, Ethernet; Obsługa sygnału ethernet przez standard HDMI; rozdzielczości: Ultra HD 4096x2160 / sprawdzony na 60Hz (4K) i wstecznie 1080p (Full HD)

Specyficzne kody

ean13
5902633881054

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.