Melodika MDSC 2540 to wysokiej jakości konfekcjonowane kable głośnikowe. Sprzedawane jako dwa konfekcjonowane kable zakończone firmowymi wtykami bananowymi Melodika. Kabel dwużyłowy o grubości 2x2,5mm2 wykonany z najwyższej jakości miedzi beztlenowej OFC o czystości aż 99,99% to konfiguracja dla najbardziej wymagających użytkowników.

Doskonale sprawdzi się w każdym systemie audio a zastosowana podwójna zewnętrzna izolacją PCV pozwala bez problemu na montaż podtynkowy bez obawy o uszkodzenie przewodu. Technologia BassCore z rozróżnieniem żył do niskich oraz wysokich-średnich tonów generuje potężny bas oraz wyraźne wokale.

Zakończenie przewodów wykonano z najwyższej jakości wtyków bananowych podwójnie ekranowanych.

MDBA cecha 1

 

Dbałość o detale

Melodika MDSC to przewody wykonane z najwyższą dbałością o detale, przez co są w stanie zagwarantować audiofilską jakość dźwięku.

 
 
Melodika MDSC - cecha 2

Technologia BassCore

Dzięki użyciu w kablu technologii BassCore - specjalnego przewodu basowego 0.55mm do przenoszenia niskich częstotliwości - możliwe jest uzyskanie dynamicznego i bardziej zdefiniowanego basu. Dodatkowe skręcenie przewodów eliminuje ich wspólną interferencję przez co dźwięk jest bardziej czysty i idealnie odwzorowany.

Melodika MDSC - cecha 3

Najwyższa jakość miedzi

Wierzchnia warstwa przewodów Melodika została wykonana z specjalnie modyfikowanego PVC o podwyższonej odporności dzięki czemu bez problemu przewód można kłaść pod tynk lub beton bez obawy o uszkodzenie przewodu. Kable zostały zakonfekcjonowane wysokiej jakości, pozłacanymi wtykami bananowymi. Zapewnia to doskonałą jakość przesyłanego sygnału.

MDSC2540

Opis

Producent
MELODIKA
Model
MDSC2540
Długość
2x4m
Przekrój przewodu
2x2,5mm2
Wtyki
2 bananowe x 2bananowe
Przewodnik
miedź beztlenowa PC OFC 99.96%
Gwarancja
5 lat
Inne
średnica kabla: 8mm

Specyficzne kody

ean13
5907609002679
Nowy

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
chat Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.