Kolumny centralne

Aktywne filtry

Jamo Concert C9 CEN II - Kolumna centralna

Cena 1 099,00 zł

Concert C9 CEN II zastępuje model C9 CEN. Linia głośników pasywnych Jamo Concert 9 II składa się z dwóch głośników podłogowych (C 97 II i C 95 II), dwóch głośników podstawkowych (C 93 II i C 91 II), głośnika centralnego (C 9 CEN II) i głośników surround (C 9 SUR II).

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Heco Aurora Center 30 - Kolumna centralna

Cena 749,00 zł

Kompaktowy, dwudrożny głośnik centralny Heco Aurora Center 30 z portem bass-reflex umieszczonym z tyłu. Stanowi idealne rozszerzenie do systemu kina domowego, oferując harmonijny dźwięk i doskonałą wyrazistość dialogów podczas seansów filmowych.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Głośniki centralne

Często niepozorne pudełko, które ma się znajdować się pomiędzy kolumnami głośnikowymi, zwane głośnikiem centralnym, jest niezwykle istotne w odbiorze przestrzenności dźwięku. Zobacz więcej

Najlepszy głośnik centralny powinien składać się z niewielkiej, lekkiej obudowy, która pozwoli ustawić jego położenie pod np telewizorem czy na ścianie, oraz posiadać minimum 2 głośniki. W zestawie z kolumnami głośnikowymi i kinem domowym staje się idealnym uzupełnieniem układu audio najwyższej jakości.

W zależności od mocy urządzenia, można z powodzeniem użytkować w salonie, pokoju gościnnym, pokoju odsłuchowym czy w większym pomieszczeniu.Zobacz mniej

Produkt dodany do porównania.