Klipsch RP-5000F posiada wbudowane głośniki średniotonowe Cerametallic charakteryzujące się lekką oraz sztywną membraną z miedzi ceramicznej, zapewniającej bardzo dużą wydajność przy bardzo niskich zniekształceniach.

Głośnik wysokotonowy wyposażony w tytanową membranę zapewnia o wiele bardziej szczegółowe brzmienie górnej części pasma przenoszenia w porównaniu z membranami aluminiowymi, polimerowymi lub jedwabnymi.

Wbudowana tuba w opatentowanej konstrukcji Tractrix umożliwia idealne przesyłanie fali akustycznej w stronę obszaru odsłuchowego, natomiast silikonowa membrana poprawia detaliczność dźwięku.

Obudowę głośnika wysokotonowego charakteryzuje wentylowana konstrukcja, która zwiększa klarowność oraz precyzję brzmienia. Port Tractrix o specjalnej strukturze umożliwia wydajniejsze odprowadzanie powietrza z obudowy, minimalizując możliwość powstawania turbulencji, w celu zapewnienia idealnego brzmienia.

KLIPSCH RP-5000F - cecha 1

Precyzja i dbałość o detale

Precyzyjne wykończenie kolumny Klipsch RP-5000F wykonanej z najwyższej jakości materiałów zapewnia oprócz idealnego dźwięku bez zniekształceń, również elegancki design – grawerowane logo, satynowe przegrody, odlewane nóżki aluminiowe lub anodyzowane miedziane pierścienie są dowodem na najwyższą dbałość o detale przy produkcji kolumny.

KLIPSCH RP-5000F - cecha 2

Idealna do filmów i muzyki

Klipsch RP-5000F wyposażono w opatentowaną technologię hybrydową Tractrix z tubą oraz w podwójny woofer o średnicy 5,25 cala z miedzi ceramicznej Cerametallic sprawiając, że jest to idealna kolumna podłogowa do systemu kina domowego lub stereo sprawdzającą się podczas oglądania filmów i słuchania muzyki.

KLIPSCH RP-5000F - cecha 3

Doskonała reprodukcja dźwięków

Kolumnę podłogową Klipsch RP-5000F wyposażono w głośnik wysokotonowy LTS z tytanową membraną oraz wentylowaną obudowę ceramiczną, gwarantując klarowny i bogaty w detale dźwięk. W połączeniu z głośnikami średniotonowymi Cerametallic doświadczysz niesamowitych wrażeń akustycznych.

RP-5000FE1SZ

Opis

Producent
KLIPSCH
Model
RP-5000F
Typ
podłogowe
Pasmo przenoszenia
35-25 kHz +/- 3 dB
Impedancja
Moc
Moc ciągła: 125 W; szczytowa: 500 W
Efektywność
96 dB @ 2.83 V/1 m
Typ przetwornika
dynamiczne
Waga
16.8 kg
Wymiary
91.7 x 20.8 x 36.5 cm
Głośnik wysokotonowy
1” tytanowy, wentylowany LTS, hybrydowa tuba Tractrix
Obudowa
MDF, bass-reflex przez skierowane do tyłu porty Tractrix
Gwarancja
2 lata
Jednostka sprzedaży
1 sztuka

Specyficzne kody

ean13
743878035667

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
chat Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.