Konwertery Video

Aktywne filtry

Signal R86700 Modulator HDMI - COFDM (DVB-T)

Cena 701,10 zł

Signal R86700 to wielofunkcyjne urządzenie, które moduluje sygnał przesyłany za pomocą złącza HDMI na standard DVB-T. Źródło sygnału może pochodzić z różnych urządzeń: odtwarzaczy multimedialnych, rejestratorów DVR, odtwarzaczy Blu-ray, komputerów PC czy dekoderów STB.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Konwertery Video

Konwertery wideo zostały stworzone w celu przetworzenia sygnału wideo znajdującego się na wejściu, w inny sygnał wideo na wyjściu.

Konwertery zostały stworzone do konwertowania sygnał, na standard o lepszej jakości. Jednak ze względu na dużą ilość odbiorników ze starszymi wejściami stworzono również konwertery działające odwrotnie. Konwertery wideo najczęściej przetwarzają sygnał HDMI, ze względu na dużą popularność tego interfejsu.
Układem odpowiadającym za skalowanie sygnału do innej rozdzielczości jest tzw. skaler, który wbudowany jest w konwerter wideo. Jeśli następuje konwersja sygnału analogowego na sygnał cyfrowy, wtedy dodatkowo jest jeszcze stosowany w konwerterze wideo przetwornik A/C.
Podłączenie konwertera jest proste i szybkie. Wystarczy podłączyć przewód na wejściu i na wyjściu konwertera wideo do urządzeń, aby cieszyć się wysokiej jakości obrazem wideo.

Produkt dodany do porównania.