Miksery i odtwarzacze

Aktywne filtry

Tonsil WS 25 + 2 x ZGSU 20P Zestaw wzmacniacz i 2 głośniki

Cena 777,00 zł

Zestaw składający się z 2 głośników sufitowych Tonsil ZGSU 20P i wyjątkowo małego, poręcznego wzmacniacza Tonsil WS 25 o dużej mocy 4 x 30W z wbudowanym odtwarzaczem Bluetooth. Idealny zestaw do biura, gabinetu kosmetycznego, sklepu czy kawiarni.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Tonsil WS 25 + 4 x ZGSU 20P Zestaw wzmacniacz i 4 głośniki

Cena 1 155,00 zł

Zestaw składający się z 4 głośników sufitowych Tonsil ZGSU 20P i wyjątkowo małego, poręcznego wzmacniacza Tonsil WS 25 o dużej mocy 4 x 30W z wbudowanym odtwarzaczem Bluetooth. Idealny zestaw do biura, gabinetu kosmetycznego, sklepu czy kawiarni.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Tonsil WS 25 + 2 x ZGSU 25P Zestaw wzmacniacz i 2 głośniki

Cena 837,00 zł

Zestaw składający się z 2 głośników sufitowych Tonsil ZGSU 25P i wyjątkowo małego, poręcznego wzmacniacza Tonsil WS 25 o dużej mocy 4 x 30W z wbudowanym odtwarzaczem Bluetooth. Idealny zestaw do biura, gabinetu kosmetycznego, sklepu czy kawiarni.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Tonsil WS 25 + 4 x ZGSU 25P Zestaw wzmacniacz i 4 głośniki

Cena 1 275,00 zł

Zestaw składający się z 4 głośników sufitowych Tonsil ZGSU 25P i wyjątkowo małego, poręcznego wzmacniacza Tonsil WS 25 o dużej mocy 4 x 30W z wbudowanym odtwarzaczem Bluetooth. Idealny zestaw do biura, gabinetu kosmetycznego, sklepu czy kawiarni.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Miksery i odtwarzacze

Mikser jest urządzeniem pozwalającym na miksowanie ze sobą różnych dźwięków, pochodzących z różnych źródeł : mikrofon, pendrive, laptop itd. Odtwarzacz audio jest urządzeniem odczytującym pliki audio oraz przesyłającym je dalej do wzmacniacza. Zobacz więcej

Odtwarzacze audio dzielą się na tradycyjne, czyli pozwalające na odtwarzanie audio z tradycyjnych nośników takich jak CD, USB, FM. Tego typu odtwarzacz audio jest wyposażony we wszystkie podstawowe złącza cyfrowe oraz analogowe. Dla większości osób tradycyjny odtwarzacz jest wystarczający.
Bardziej rozbudowanym urządzeniem jest odtwarzacz strumieniowy. Ten rodzaj odtwarzacza oprócz podstawowego odczytu sygnału audio z tradycyjnych nośników pozwala dodatkowo na strumieniowe słuchanie muzyki z najpopularniejszych serwisów internetowych. Co raz więcej serwisów oferuje muzykę w jakości płyt CD lub nieskompresowanych plików audio co przekłada się na lepszą jakość brzmienia.
Odtwarzacze strumieniowe pobierają dane z bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Producenci tworzą aplikacje mobilne na smartfony z systemem android oraz iOS w celu łatwego bezprzewodowego sterowania odtwarzaczem.
Miksery posiadają różne wielkości, funkcję oraz złącza - w zależności od potrzeb użytkownika. Umożliwiają one zmianę parametrów sygnałów audio, przetwarzanie ich, dodawanie efektów, a to wszystko w proporcjach jakich sami chcemy. Następnie taki materiał dźwiękowy zostaje przesłany do wzmacniacza lub końcówki mocy. Odpowiedni mikser powinien posiadać przynajmniej tyle wejść ile posiada się źródeł dźwięku. Zobacz mniej

Produkt dodany do porównania.