Odtwarzacze i źródła

Aktywne filtry

Tonsil WS 25 + 2 x ZGSU 20P Zestaw wzmacniacz i 2 głośniki

Cena 777,00 zł

Zestaw składający się z 2 głośników sufitowych Tonsil ZGSU 20P i wyjątkowo małego, poręcznego wzmacniacza Tonsil WS 25 o dużej mocy 4 x 30W z wbudowanym odtwarzaczem Bluetooth. Idealny zestaw do biura, gabinetu kosmetycznego, sklepu czy kawiarni.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Tonsil WS 25 + 4 x ZGSU 20P Zestaw wzmacniacz i 4 głośniki

Cena 1 155,00 zł

Zestaw składający się z 4 głośników sufitowych Tonsil ZGSU 20P i wyjątkowo małego, poręcznego wzmacniacza Tonsil WS 25 o dużej mocy 4 x 30W z wbudowanym odtwarzaczem Bluetooth. Idealny zestaw do biura, gabinetu kosmetycznego, sklepu czy kawiarni.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Tonsil WS 25 + 2 x ZGSU 25P Zestaw wzmacniacz i 2 głośniki

Cena 837,00 zł

Zestaw składający się z 2 głośników sufitowych Tonsil ZGSU 25P i wyjątkowo małego, poręcznego wzmacniacza Tonsil WS 25 o dużej mocy 4 x 30W z wbudowanym odtwarzaczem Bluetooth. Idealny zestaw do biura, gabinetu kosmetycznego, sklepu czy kawiarni.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Tonsil WS 25 + 4 x ZGSU 25P Zestaw wzmacniacz i 4 głośniki

Cena 1 275,00 zł

Zestaw składający się z 4 głośników sufitowych Tonsil ZGSU 25P i wyjątkowo małego, poręcznego wzmacniacza Tonsil WS 25 o dużej mocy 4 x 30W z wbudowanym odtwarzaczem Bluetooth. Idealny zestaw do biura, gabinetu kosmetycznego, sklepu czy kawiarni.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Odtwarzacze i źródła

Odtwarzacze audio są urządzeniami odczytującymi sygnał audio oraz przesyłającymi je do wzmacniacza. Odtwarzacze audio w obecnej dobie są konstruowane w jak najmniejszej obudowie oraz z jak największą ilością funkcji. Zobacz więcej

Pierwsze odtwarzacze audio pozwalały na odtwarzanie audio z tradycyjnych nośników CD oraz radia FM. Tego typu odtwarzacze audio są wyposażone we wszystkie podstawowe złącza cyfrowe oraz analogowe. Większość osób korzystających z odtwarzaczy używa tradycyjnego sprzętu rozbudowanego o dodatkowe gniazda USB.
Bardziej rozbudowanym urządzeniem jest odtwarzacz strumieniowy. Oprócz podstawowego odczytu sygnału audio z tradycyjnych nośników odtwarzacz strumieniowy pozwala na strumieniowanie muzyki z najpopularniejszych serwisów internetowych. Co raz więcej serwisów oferuje muzykę w jakości płyt CD lub nieskompresowanych plików audio co przekłada się na jeszcze lepszą jakość brzmienia. Odtwarzacze strumieniowe łączą się z bezprzewodowej sieci Wi-Fi oraz pobierają z niej dane. Co raz częściej producenci tworzą aplikacje mobilne na smartfony z systemem android oraz iOS w celu łatwego bezprzewodowego sterowania odtwarzaczem. Zobacz mniej

Produkt dodany do porównania.