Półki TV

Aktywne filtry

Półka ścienna szklana do sprzętu audio-wideo Sonorous PL2620

Cena 315,00 zł

Sonorous PL 2620 to wysokiej jakości podwójna półka ścienna przeznaczona do sprzętu audio-wideo. Została wyposażona w aluminiową listwę naścienną z systemem ukrywania kabli, dzięki czemu możesz doprowadzić okablowanie do swojego sprzętu w sposób niewidoczny, zachowując pełną estetykę pomieszczenia.

Dostępność: 968 W magazynie

Półka ścienna szklana do sprzętu audio-wideo Sonorous PL2610

Cena 179,00 zł

Sonorous PL 2610 to wysokiej jakości półka ścienna przeznaczona do sprzętu audio-wideo. Została wyposażona w aluminiową listwę naścienną z systemem ukrywania kabli, dzięki czemu możesz doprowadzić okablowanie do swojego sprzętu w sposób niewidoczny, zachowując pełną estetykę pomieszczenia.

Dostępność: 985 W magazynie

Półki TV

Półki pod telewizor muszą być wytrzymałe oraz estetycznie wykonane. Każdy element stolika do telewizora jest idealnie dopasowany i wspaniale komponuje się z meblami w mieszkaniu. Zobacz więcej

Stoliki i półki pod sprzęt RTV charakteryzują się dużym udźwigiem, dzięki czemu nawet największy telewizor zostanie bezpiecznie umieszczony na swoim miejscu. Kolejnym atrybutem jest elegancki styl oraz prestiżowy wygląd. Szeroki wybór półek TV gwarantuje udany wybór designu do wystroju salonu, pokoju czy innego pomieszczenia w mieszkaniu.

Zobacz mniej
Produkt dodany do porównania.