Projektory i ekrany do kina domowego

Aktywne filtry

Projektory i ekrany do kina domowego

Ekran do kina domowego to najlepszy wybór do domowego zestawu audio video. To nie tylko najlepsza jakość obrazu ale i oszczędność energii, miejsca oraz pieniędzy. Coraz częściej projektor wypiera telewizor z zestawu kina domowego. Dzieje się tak głównie dzięki lepszej ergonomii stosunkowo dużo mniejszego urządzenia jakim jest projektor.

Ekran projekcyjny w domowym kinie jest fantastycznym rozwiązaniem i gwarantuje wielką dawkę zabawy i godziny satysfakcjonujących seansów. Rozsuwany ekran elektryczny pozwoli zaoszczędzić więcej miejsca i nie generuje dodatkowej energii elektrycznej w porównaniu do telewizora. Rozmiar ekranu jest kolejnym plusem, ciężko znaleźć na rynku telewizory z taką przekątną. Prosty, nieinwazyjny montaż, ekskluzywny wygląd oraz brak dodatkowych kabli sprawia, że ekran do kina domowego będzie najlepszym wyborem.

W zależności od tego w jakim pomieszczeniu kino domowe będzie się znajdować, należy wybrać projektor tak aby wybór był jak najlepszy. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jasność pomieszczenia oraz odległość projektora od ekranu projekcyjnego. Najlepszą jakość obrazu gwarantują projektory, które można ustawić jak najbliżej ekranu tzw Short lub Ultra - Throw. Dzięki temu straty w postaci bladego kontrastu nie występują. Kolejnym plusem przemawiającym na korzyść projektorów w porównaniu do telewizorów jest wyświetlanie obrazu 3D, wysoka żywotność sprzętu oraz łączność bezprzewodowa.

Produkt dodany do porównania.