Słuchawki dokanałowe (monitory) Mee Audio MX PRO posiadają pełną, modułową konstrukcję, w której wszystkie części, dostosowania oraz akcesoria mogą być zmieniane i ulepszane niezależnie od siebie. Każdy model słuchawek z serii MX PRO charakteryzuje się zastosowaniem innych przetworników, jednak obudowa i komfort użytkowania pozostał niezmienny.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

JAMO C97 cecha 1

Mocne i czyste brzmienie dzięki pojedynczemu przetwornikowi - MEE Audio MX1 PRO

Monitory MX1 PRO zostały wyposażone w pojedynczy przetwornik dostrojony w taki sposób aby zapewnić czyste i naturalne brzmienie z podkreślonymi niskimi tonami. Słuchawki sprawdzą się idealnie do codziennego odsłuchu jak również do zastosowań profesjonalnych.

JAMO C97 CEN cecha 2

Bogate wyposażenie dla Ciebie

Użytkownicy wraz ze słuchawkami otrzymują zestaw składający się z czterech par gumek zapewniających odpowiednią szczelność, dwa oddzielne kable mocowane za pomocą złączy (jeden wyposażony w mikrofon i pilot), pozłacaną przejściówkę mini jack 3,5 mm na jack 6,3 mm oraz mocne i solidne etui zapinane na zamek.

JAMO C97 CEN cecha 3

Możliwość odłączenia kabla - wszystko dla Twojej wygody i komfortu

Do każdego zestawu dołączany jest kabel wyposażony w mikrofon i pilot, który bez problemu można odpiąć i wymienić w razie takiej potrzeby.

JAMO C97 CEN cecha 4

Twój idealny zestaw do ćwiczeń 

MX Pro sprawdzą się w każdej sytuacji. Są niezawodne w trakcie treningu dzięki pełnej odporności na pot. Słuchanie muzyki podczas treningu ma funkcję motywacyjną oraz ułatwia koncentrację na wykonywanych ćwiczeniach.

MEEAMX1CLR

Opis

Producent
MEE Audio
Model
MX1 Pro
Typ
Słuchawki dokanałowe
Konstrukcja
zamknięta
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000 Hz
Impedancja
18 Ohm
Skuteczność
100 dB
Typ przetwornika
dynamiczne
Mikrofon
Tak
Długość przewodu
1.3 metra
Maksymalna moc wejściowa
30 mW
Gwarancja
2 lata
Nowy

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.