Sortuj Po

Model

Model

Gwarancja

Gwarancja

Słuchawki douszne

Aktywne filtry

Słuchawki douszne SOUNDMAGIC EP30

Cena 0,00 zł

SoundMagic EP30 to uniwersalne słuchawki douszne, prezentujące bardzo dobrą szeroką scenę oraz detaliczne i zrównoważone brzmienie.

Douszne słuchawki SoundMagic EP30 łączą w sobie lekką konstrukcję oraz precyzyjne, detaliczne brzmienie, które poszukują słuchacze współczesnej muzyki.

Za szeroką scenę oraz świetnie definiowany ale nieprzesadzony bas odpowiada wysokiej klasy 15mm przetwornik dynamiczny. Brzmienie SoundMagic EP30 porównywalne jest do dźwięku znanego ze znacznie droższych konstrukcji.

Słuchawki bardzo dobrze leżą i trzymają się w uszach, a dzięki nowoczesnej stylistyce również świetnie wyglądają.

W zestawie komplet gąbek/poduszek na słuchawki, które zapewniają komfort użytkowania przez wiele godzin.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 17 W magazynie

Słuchawki douszne

Słuchawki douszne to częsty wybór użytkowników smartfonów, telefonów i odtwarzaczy mp3. Oferują dźwięk wysokiej jakości w niskiej cenie. Zobacz więcej

Wygodna kosntrukcja słuchawek dousznych pozwala nieinwazyjnie zaaplikować kopuły w uchu. Najlepsze słuchawki douszne nie trafą walorów dźwiękowych poprzez ulatnianie się dźwięków. Lekka i wytrzymała konstrukcja pozwala zastosować je do biegania, spacerów, pozdróży, w drodze do pracy czy szkoły. Najlepsze tłumienie hałasów pozwoli odseparować się od otoczenia a moduł bezrzewodowy bluetooth uwolnić się od kabli.

Zobacz mniej
Produkt dodany do porównania.