Słuchawki JVC HA-RX500 charakteryzują się świetną reprodukcją dźwięku oraz idealnym odwzorowaniem dźwięku. Wysoki komfort użytkowania sprawia, że są to idealne słuchawki sprawdzające się przy kilkugodzinnych odsłuchach w domu lub podczas pracy w studiu.

Niezwykle wytrzymałą konstrukcję wykonano z wysokiej jakości materiałów. Nauszniki wykończono miękkim oraz delikatnym materiałem, który zmniejsza odczucie dyskomfortu pojawiającego się przy dłuższych odsłuchach.

Słuchawki nauszne posiadają odłączany 3.5-metrowy, pleciony przewód mini Jack 3.5 mm, który likwiduje możliwość zaplątania się kabla. Dołączony do zestawu adapter 3.5 mm na 6.3 mm, pozwala na słuchanie ulubionej muzyki nie tylko na przenośnych odtwarzaczach lub komputerze ale również, w domu na sprzęcie Hi-Fi.

JVC HA-RX500 łączy w sobie wygodę użytkowania z wysokiej jakości brzmieniem. Szerokie spektrum pasma przenoszenia zapewnia krystalicznie czysty wokal oraz głęboki bas.


JVC HA-RX-500

Głębokie, doskonałe brzmienie - cecha 1

Głębokie, doskonałe brzmienie

JVC HA-RX500 posiadają neodymowy przetwornik 40mm cechujący się bogactwem szczegółów bez zniekształceń. Szerokie pasmo przenoszenia gwarantuje czysty wokal oraz głębokie niskie tony.

Komfort użytkowania

Komfort użytkowania

Słuchawki nauszne HA-RX500 charakteryzują się szerokim pałąkiem oraz dużymi nausznikami otaczającymi ucho, gwarantując świetną izolację od otoczenia. Budowa typu "Twist action" zapewnia długie godziny słuchania muzyki bez odczucia zmęczenia i dyskomfortu.

Nie przepłacaj

Pełna swoboda

Pleciony przewód o długości 3.5 m poprawia swobodę podczas słuchania muzyki oraz minimalizuje możliwość zaplątania się kabla. Pozłacany wtyk jest chroniony przed utlenianiem oraz stratami powstającymi na połączeniu styku z gniazdem. Całość uzupełnia adapter 3.5 mm na 6.3 mm umożliwiający słuchanie muzyki, również w domowym zaciszu ze sprzętu Hi-Fi.

HA-RX500

Opis

Producent
JVC
Model
HA RX-500
Pasmo przenoszenia
10 - 22 000 Hz
Wtyki
Jack 3.5 mm
Impedancja
70 Ohm
Typ przetwornika
dynamiczny neodymowy 50mm
Wtyk
Jack 3.5 mm
Akcesoria
adapter stereo 6.3 mm
Gwarancja
1 rok
Czułość
105 dB

Inne w tej kategorii

10 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.