Beyerdynamic DT 990 to profesjonalne, otwarte słuchawki wokółuszne. Specjalna budowa przetworników i mocne magnesy, pozwalają na osiągnięcie świetnych parametrów. Zakres pasma na poziomie 5 - 35 000 Hz oraz duża moc pozwala na reprodukcję krystalicznie czystych wysokich tonów oraz głębokiego, mocnego basu.

Dołączona do DT 990 torba podróżna jest świetnym dodatkiem dla podróżujących miłośników dobrego brzmienia. Koniec z odrapanymi lub połamanymi słuchawkami odnalezionymi w bagażu.

Dodatkowym atutem słuchawek jest ich nowoczesny, designerski wygląd oraz bardzo wygodne nauszniki, które pozwalają na całe godziny słuchania muzyki bez większego dyskomfortu.

Beyerdynamic Beyerdynamic DT 990

 

 

Made in Germany

Made in Germany

Słuchawki DT 990 produkowane są ręcznie w najnowocześniejszych manufakturach na terenie Niemiec. Oznaczenie Made in Germany jest od lat odzwierciedleniem połączenia najnowszych technologii produkcji z Niemiecką jakością i precyzją.

Otwarta konstrukcja

Otwarta konstrukcja

Specjalna konstrukcja i mocne magnesy neodymowe DT 990 pozwalają na osiągnięcie świetnych parametrów brzmienia. Słuchawki dzięki szerokiemu zakresowi pasma (5- 35 000 Hz) oraz dużej mocy reprodukują pełne spektrum dzwięku w najmniejszym detalu, od czystych, wysokich tonów po najgłębszy bas.

Zabierz je ze sobą

Zabierz je ze sobą

Do słuchawek dołączona jest świetna torba dla podróżnych. Wyściełane, miękkie ścianki i dokładnie pasujące do słuchawek wnętrze chronią słuchawki przed uszkodzeniem lub odrapaniem w bagażu. Koniec ze zniszczonymi, ulubionymi słuchawkami odnalezionymi w bagażu po przelocie.


BEYERDT990-32OHM

Opis

Producent
Beyerdynamic
Model
DT 990 Edition
Pasmo przenoszenia
5 - 35 000 Hz
Impedancja
32 Ohm
Typ przetwornika
Dynamiczny
Waga
290 g
Wtyk
pozłacany jack 3,5mm z adapterem 6,35mm
Gwarancja
2 lata
Nowy

Inne w tej kategorii

14 inne produkty w tej samej kategorii:
chat Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.