Splittery

Aktywne filtry

Gefen GTB-HD4K2K-148C-BLK - Rozdzielacz / splitter 1:8 4K HDMI

Cena 2 944,00 zł

Gefen GTB-HD4K2K-148C-BLK to profesjonalny rozdzielacz / splitter sygnału audio-wideo z 1 urządzenia HDMI na 8 zupełnie różnych wyświetlaczy HDMI, obsługujący najwyższą jakość obrazu do 4K DCI (4096x2160 przy 30Hz) i 4K Ultra HD (3860x2160 przy 60Hz 4:2:0).

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 50 W magazynie

Splittery

Splittery (rozdzielacze) są urządzenia umożliwiającymi łatwe rozprowadzenie jednego sygnału wejściowego na wiele urządzeń odbierających dany sygnał.Zobacz więcej

Splittery pozwalają na podłączenie do nich jednego urządzenia źródłowego (laptopa, dekodera, konsole, odtwarzacza CD, DVD itp.) do wielu urządzeń mających za zadanie odbierać dany sygnał (telewizory LCD, LED, monitory, projektory itp.).
Splittery dzielimy na pasywne oraz aktywne. Rozdzielacze pasywne nie wzmacniają sygnału na wyjściu, więc tego typu splittery świetnie sprawdza się przy mniejszej ilości sygnałów źródłowych oraz gdy te sygnały są silne.
Drugim rodzajem splitterów są rozdzielacze aktywne, które oprócz wewnętrznego wzmacniacza sygnału nie różnią się niczym więcej od splitterów pasywnych. Głównym zadaniem splitterów aktywnych oprócz oprócz rozdzielenia sygnałów jest wzmocnienie go na wyjściu. Pozwala to na transmisję danych na większe odległości.
Splittery świetnie sprawdzają się w sklepach RTV AGD, restauracjach, barach oraz w warunkach domowych i innych miejscach gdzie potrzebne jest powielenie sygnału na wielu odbiornikach. Zobacz mniej

Produkt dodany do porównania.