Stojaki / podstawki głośnikowe

Aktywne filtry

Podstawki głośnikowe na kolcach B-Tech BT608

Cena 569,99 zł

B-Tech BT-608 to podstawki pod głośniki które zadowolą najbardziej wymagających miłośników dobrego brzmienia. Całość została wykonana z odpornego na uszkodzenia metalu i pomalowana na czarno. Przez górną, pustą część podstawy można przeprowadzić przewody głośnikowe, a następnie wypełnić ją materiałem pochłaniającym drgania.

Dostępność: 500 W magazynie

Podstawki głośnikowe na kolcach B-Tech BT606

Cena 529,99 zł

B-Tech BT-606 to podstawki pod głośniki które zadowolą najbardziej wymagających miłośników dobrego brzmienia. Całość została wykonana z odpornego na uszkodzenia metalu i pomalowana na czarno. Przez górną, pustą część podstawy można przeprowadzić przewody głośnikowe, a następnie wypełnić ją materiałem pochłaniającym drgania.

Dostępność: 500 W magazynie

Stojaki / podstawki głośnikowe

Stojaki oraz podstawki głośnikowe to elegancki sposób na umieszczenie głośników w ulubionym miejscu. Łatwy montaż podstawek do ściany sprawi, że głośniki będą mogłby być ustawione tak aby wrażenia z odsłuchu były jeszcze lepsze. Zobacz więcej

Wspaniały wygląd i elegancki design od razu rzucają się w oczy i dopasowują się do wystroju wnętrza. Szeroki wybór stojaków pod głośniki czy podstawek głośnikowych jest gwarantem, że w łatwy sposób można dokonać wymarzonego zakupu.

Zobacz mniej
Produkt dodany do porównania.