Stoliki RTV

Aktywne filtry

Półka ścienna szklana do sprzętu audio-wideo Sonorous PL2610

Cena 179,00 zł

Sonorous PL 2610 to wysokiej jakości półka ścienna przeznaczona do sprzętu audio-wideo. Została wyposażona w aluminiową listwę naścienną z systemem ukrywania kabli, dzięki czemu możesz doprowadzić okablowanie do swojego sprzętu w sposób niewidoczny, zachowując pełną estetykę pomieszczenia.

Dostępność: 985 W magazynie

Półka ścienna szklana do sprzętu audio-wideo Sonorous PL2620

Cena 315,00 zł

Sonorous PL 2620 to wysokiej jakości podwójna półka ścienna przeznaczona do sprzętu audio-wideo. Została wyposażona w aluminiową listwę naścienną z systemem ukrywania kabli, dzięki czemu możesz doprowadzić okablowanie do swojego sprzętu w sposób niewidoczny, zachowując pełną estetykę pomieszczenia.

Dostępność: 968 W magazynie

Stoliki RTV

Stoliki RTV są elementem wyposażenia praktycznie każdego salonu. Podczas wyboru stolika RTV nie należy kierować się jedynie wielkością telewizora, który będzie na nim stał. Zobacz więcej

Podczas wyboru stolika RTV ważne jest ile miejsca jesteśmy w stanie poświęcić na nowy stolik RTV oraz ilość dodatkowego sprzętu audio/wideo jaki będzie na nim stał. Obecnie stolik RTV zmienił się w centrum multimedialne, więc powinno być na nim wystarczająco miejsca, żeby oprócz telewizora zmieścić jeszcze dekoder, odtwarzacz lub zestaw kina domowego.
Praktycznym stolikiem RTV, który można wykorzystać w małych salonach są stoliki zawieszane na ścianie. Warto pamiętać, że tego typu stoliki RTV nie powinny być wieszane zbyt wysoko, ze względu na telewizor, który powinien być powieszony na wysokości naszych oczu. Zobacz mniej

Produkt dodany do porównania.