Kompaktowy subwoofer aktywny Paradigm Monitor SUB-8 o wysokiej wydajności oraz dużej mocy, oferujący wysoką rozdzielczość oraz głęboki bas, idealnie sprawdzając się w systemie kina domowego.

Zaczerpnięta z serii "Reference" technologia zawieszenia membrany, umożliwia bardzo duże wychylenie membrany, dzięki czemu jest w stanie "przepompować" ogromną ilość powietrza.

Wzmacniacz Ultra-Class D wyposażono w niskoszumowy zasilacz z rdzeniem ETD o wysokiej mocy oraz Mosfety pomagające w osiągnięciu wysokiego napięcia, przy jednocześnie bardzo cichej pracy.

Nowa seria Monitor cechuje się nowoczesnym oraz eleganckim wzornictwem, wszystkie głośniki z tej serii idealnie ze sobą współgrająca. Całą kolekcję Monitor zaprojektowano oraz wyprodukowano w fabryce Toronto w Kanadzie.

Subwoofer Paradigm Monitor SUB-8 posiada możliwość pracy bezprzewodowej - wystarczy podłączyć moduł PT-2 (sprzedawany osobno).

PARADIGM Monitor Sub-8 - cecha 1

Pełna kontrola

Subwoofer Monitor SUB-8 wyposażono we wzmacniacz z możliwością regulacji odcięcia częstotliwości, regulację fazy oraz kontrolę głośności. To wszystko pozwala na dostosowanie dźwięku do własny upodobań.

PARADIGM Monitor Sub-8 - cecha 2

Poczuj potęgę basu

W subwooferze Monitor SUB-8 wykorzystano 8-calowy głośnik niskotonowy z wytrzymałą membraną polimerową z dodatkiem karbonu oraz 38-milimetrową aluminiową cewkę, dzięki czemu jest on w stanie zapewnić mocny oraz kontrolowany bas, który świetnie sprawdzi się w każdym systemie kina domowego.

PARADIGM Monitor Sub-8 - cecha 3

Elegancki oraz nowoczesny design

Subwoofer wywodzi się z cenionej serii Monitor, cechując się nowoczesnym i eleganckim designem oraz precyzyjnym wykończeniem, dzięki czemu idealnie wkomponowuje się w każde pomieszczenie.

PDM-M-SUB8

Opis

Producent
Paradigm
Model
Monitor Sub-8
Pasmo przenoszenia
19Hz (DIN)
Moc
300W RMS;900W moc szczytowa;
Waga
9.1 kg
Funkcje
Automatyczne wł. / wył.;Soft clipping;Ochrona przed przegrzaniem;Współpraca z PBK-1;
Wejścia
2 x RCA (L/R) z wyjścia L/R, Sub-Out lub LFE-Out
Wymiary
27.2 x 26.2 x 28.3 cm
Głośnik niskotonowy
1 x 210 mm, polimer z dodatkiem karbonu, resor z Nomex, cewka aluminiowa 38 mm
Gwarancja
5 lat
Inne
Regulacja odcięcia częstotliwości: 50 - 150Hz regulowana płynnie z opcją Bypass;Regulacja fazy: 0° lub 180° przełączana;Łączność bezprzewodowa: Współpraca z PT-1

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.