Precyzyjnie dostrojony przetwornik nisko-tonowy (tweeter 20cm), pozwolił na uzyskanie niezwykłej częstotliwości oraz wysokiej jakości dźwięku.

DLS FLATSUB jest pierwszą w ofercie wersją subwoofera aktywnego, gotowego do montażu na ścianie, zachowującego wydajność, dokładność i czystość dźwięku w pełnym pasmie.

Subwoofer FLATSUB charakteryzuje głośnik niskotonowy zamontowany na tylnej stronie obudowy, niewidoczny dla słuchacza, gdzie ściana z przodu jest prostu płaska.

W modelu DLS MIDI mamy nie tylko do czynienia z nowoczesną i niemal niewidzialną konstrukcją, ale także z uchwytami montażowymi umożliwiającymi powieszenie subwoofera w dowolnym miejscu na ścianie.

kolumny-dls-flatbox-mini-cecha1

Detaliczny dźwięk górnych częstotliwości

DLS Flatsub MIDI oferuje nowy poziom kunsztu, wykorzystując precyzyjnie dostrojony głośnik niskotonowy 8" oraz obudowę bass-reflex. Powoduje to przestrzenny oraz detaliczny dźwięk górnych częstotliwości.

kolumny-dls-flatbox-mini-cecha2

Zainstaluj "gdzie i jak chcesz"

Konstrukcja subwoofera DLS FLATSUB zapewnia uniwersalność, co powoduje, że mogą być wykorzystywany montując go na ścianie lub podłodze Twojego salonu. Zaufaj funkcjonalności oraz najwyższej jakości.

FLATSUBMIDI

Opis

Producent
DLS
Model
FLATSUB MIDI
Typ
subwoofer aktywny
Pasmo przenoszenia
25 - 200 Hz
Waga
9.8 kg
Wymiary
400 x 172 x 445 mm
Głośnik niskotonowy
8-calowy (20 cm)
Obudowa
bass-refleks
Gwarancja
2 lata
Rodzaj wzmacniacza
cyfrowy 150W - klasa D
Jednostka sprzedaży
uchwyt ścienny w zestawie
Zasilanie
115/230 V AC z przełącznikiem

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.