Switche

Aktywne filtry

Gefen EXT-4K600A-MF-51-HBTLS - Przełącznik wideo 5x1 4K Ultra HD

Cena 9 161,00 zł

Gefen EXT-4K600A-MF-51-HBTLS to urządzenie, które pozwala na automatyczne przełączanie obrazu 4K Ultra HD 600 MHz z HDMI, DisplayPort 1.2 oraz WUXGA (1920x1200) i 1080p Full HD z VGA. Dodatkowo wyjścia HDMI i HDBaseT wyposażono w funkcję skalowania do rozdzielczości 3840x2160 30Hz 4:4:4.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 30 W magazynie

Switche

Switche (przełączniki) są to urządzenia pozwalające na łatwą obsługę wielu sygnałów podłączonych do urządzenia oraz szybką zmianę przesyłanego sygnału na wyjściu.Zobacz więcej

Switche są sprzętem umożliwiającym podłączenie do nich wielu urządzeń źródłowych (laptopy, odtwarzacze CD, DVD, konsole itp.) do jednego urządzenia odbierającego sygnał (projektor, telewizor LCD, LED, monitor itp.) oraz pozwalają na szybką zmianę tego sygnału.
Niektóre switche posiadają wbudowany wzmacniacz pozwalający na przesyłanie sygnału na większe odległości. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się, gdy nie mamy miejsca przy odbiorniku albo nie mamy wystarczającej ilości gniazdek w jednym miejscu na zasilenie wszystkich urządzeń.
W celu ułatwienia użytkowania switcha posiadającego większą ilość wejść warto wybrać przełącznik z wbudowanymi diodami informującymi, z którego źródła jest obecnie przesyłany sygnał. Warto również sprawdzić czy w switch posiada w zestawie pilot, który zwiększyłby komfort pracy z przełącznikiem. Zobacz mniej

Produkt dodany do porównania.