Uchwyty

Aktywne filtry

Argon Audio STATIV WALL BRACKET - Uchwyty ścienne na głośniki (para)

Cena 449,00 zł

Para funkcjonalnych uchwytów na kompaktowe głośniki mocowane bezpośrednio na ścianie. Pozwalają na zamontowanie głośników na optymalnej wysokości dopasowanej do preferencji i rodzaju pomieszczenia. Ich solidna, stalowa konstrukcja jest w stanie utrzymać kolumny ważące do 10 kg.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Argon Audio STEL WALL BRACKET - uchwyty ścienne na głośniki (para)

Cena 229,00 zł

Para uchwytów mocowanych bezpośrednio na ścianie. Pozwalają na zamontowanie głośników na optymalnej wysokości dopasowanej do preferencji i rodzaju pomieszczenia. Ich solidna, stalowa konstrukcja jest w stanie utrzymać kolumny ważące do 10 kg.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 499 W magazynie

New Bee NEWBEEUCHBLK - Stojak na słuchawki

Cena 27,90 zł

Wykonany z wysokiej jakości stojak na słuchawki umożliwiający ich wygodne przechowywanie. Odpowiednie wyważenie i przemyślany kształt zapewnia stabilność trzymanych na nich słuchawek nausznych. Stojak marki New Bee będzie cennym uzupełnieniem Twojego zestawu akcesoriów i uczyni Twoje życie wygodniejszym.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 488 W magazynie

Uchwyty

Głównym celem uchwytów jest pewne i stabilne umocowanie sprzętu audio/wideo oraz odpowiednie ich wyeksponowanie. Najczęściej pozwalają również na ukrycie nieestetycznie wyglądającego okablowania oraz poprawę jakości dźwięku.

Ze względu na regulację możemy wyróżnić uchwyty stałe, które świetnie sprawdzają się w małym pomieszczeniu. Uchwyt stały posiadający sztywne mocowanie powinien być umieszczony na wysokości oczu użytkowników, aby uniknąć niewygodnego patrzenia do góry. Ze względu na możliwość prostej regulacji konstrukcji w osi pionowej (w zakresie od -15 do 15 stopni) wyróżniamy uchwyt uchylny. To zastosowanie sprawdza się, gdy LCD/TV/LED jest powieszony powyżej wysokości wzroku. Wystarczy delikatnie pochylić ekran, aby uzyskać odpowiedni kąt widzenia, a obraz był wyraźny. Ostatnim typem uchwytów jest konstrukcja obrotowa (z możliwością pełnej regulacji). Najczęściej stosowany jest w dużych pomieszczeniach, gdzie potrzebna jest pełna modyfikacja położenia LCD/TV/LED. Podczas zakupu uchwytu należy sprawdzić jego maksymalną wagę oraz wagę jaką posiada LCD/TV/LED. Kolejną cechą uchwytu jest standard VESA, który został wykorzystany w telewizorach. Określa on rozstaw otworów montażowych jaki został wykorzystany w danym modelu telewizora. Uchwyty głośnikowe zostały podobnie sklasyfikowane jak uchwyty LCD/TV/LED. Firmy specjalizujące się w tworzeniu uchwytów głośnikowych tworzą uniwersalne uchwyty do różnych wielkości głośników oraz specjalne systemy mocowania głośników bez ingerencji w ich obudowę. Warto jednak pamiętać tak jak w uchwytach LCD/TV/LED o maksymalnej wartości udźwigu oraz jakości materiałów z jakiej stworzona jest konstrukcja, aby mieć pewność, że uchwyt bez problemu utrzyma głośnik.

Produkt dodany do porównania.