Uchwyty do głośników

Aktywne filtry

Uchwyt głośnikowy ścienny lub sufitowy B-TECH BT34

Cena 164,99 zł

Wysokiej jakości stropowy uchwyt głośnikowy z możliwością montażu ściennego, który idealnie nadaje się do mocowania wszelkiego rodzaju głośników kina domowego. Uniwersalne konstrukcja uchwytu z serii BT34 pozwala na zamocowanie dowolnego głośnika z jedną, dwiema śrubami mocującymi oraz głośników z otworami typu dziurka od klucza.

Dostępność: 500 W magazynie

B-TECH BT33 - Uchwyty głośnikowe ścienne (para)

Cena 119,00 zł

BT33 to para wysokiej klasy uchwytów głośnikowych z przegubem kulowym, które cechują się solidnym wykonaniem oraz wysoką funkcjonalnością, umożliwiającą montaż na ścianie dowolnego małego głośnika typu satelitka z jedną lub dwiema śrubami mocującymi lub otworem typu dziurka od klucza.

Dostępność: 971 W magazynie

Uchwyty głośnikowe

Uchwyty głośnikowe umożliwiają w prosty sposób zamontowanie kolumn na ścianie w celu poprawienia wyglądu pomieszczeniu, wyeksponowaniu głośników lub stworzenia idealnego efektu przestrzennego.

Przed zakupem uchwytu należy dowiedzieć się ile ważą kolumny, które chcemy powiesić, ponieważ najważniejszym parametrem podczas doboru uchwytów głośnikowych jest maksymalna waga udźwigu.
Dobrze skonstruowany uchwyt głośnikowy powinien pewnie i stabilnie trzymać kolumnę głośnikową bez obawy o to, że wypadnie z uchwytu.
Na rynku jest mnóstwo uchwytów głośnikowych, które posiadają różne możliwości montażu kolumn głośnikowych w uchwycie. Często są to uchwyty uniwersalne posiadające regulację do zamocowania głośników różnych gabarytów lub posiadające specjalny system bez ingerencji w obudowę głośnikową.
Uchwyt głośnikowy powinien być wykonany z wytrzymałej jakości materiałów, aby nie wygiął się pod ciężarem głośników lub nie wpadał w rezonans.

Produkt dodany do porównania.