Windy do projektorów

Aktywne filtry

Winda projektora Kauber V UltraSlim

Cena 7 499,00 zł

Kauber Lift V UltraSlim to propozycja do profesjonalnych instalacji. Zastosowanie sprawdzonych rozwiązań i nowoczesnych materiałów pozwoliło na stworzenie wyjątkowo płaskiej i lekkiej windy. Przy pełnym złożeniu winda jest niewidocznie umieszczona w suficie modułowym. Dzięki swoim wymiarom oraz wadze jest idealna do każdej sali projekcyjnej, konferencyjnej lub lekcyjnej. Napęd urządzenia to sprawdzony silnik Somfy z 5-letnią gwarancją.

Dostępność: 1000 W magazynie

Windy projektorów

Windy do projektorów opuszczają urządzenie do wyskości optymalnej do wyświetlenia obrazu o najwyższej jakości. Sprawiają, że projektor jest praktycznie niewydoczny w stanie spoczynku oraz podnosza walory estetyczne pomieszczenia czy to salonu w domy czy sali konferencyjnej w biurze.Zobacz więcej

Łatwa instalacja windy do projektorów sprawia, że praktycznie każdy poradzi sobie z prawidłowym umieszczeniem urządzenia. Dyskretne umieszcenie projektora w schowanej windzie poprawia ergonomię przestrzeni i nie skupia niepotrzebnej uwagi na sprzęcie. Najlepsze windy do projektorów są stabilne, ciche podczas użytkowania oraz estetycznie wykonane.

Zobacz mniej
Produkt dodany do porównania.