Złącze typu Speakon wynalezione zostało przez firmę Neutrik w 1987 jako odpowiedź na zapotrzebowanie konsumentów na niezawodne złącza najwyższej jakości.

2-pinowe złącza wtyku Neutrik NL2FX zostały pokryte srebrem aby zapewnić jak najlepszą jakość przesyłanego sygnału.

Wtyk NL2FX składa się z precyzyjnie zaprojektowanych 3 części. Skręcana budowa wtyku zapewnia szybki i pewny montaż oraz proste konfekcjonowanie.

System mocowania Quick Lock sprawia, że podłączenie jest niesamowicie łatwe i szybkie, a wtyk zamocowany jest pewnie i solidnie.

Połączenie typu Speakon to branżowy standard dla połączeń głośnikowych, oferujący bardzo wytrzymałe i niezawodne złącza kablowe.

Neutrik NL2FX

Najwyższa jakość

Wtyk Speakon NL2FX jest efektem wieloletniego procesu udoskonalania produktu, pod względem doboru materiałów, parametrów oraz designu. Złącza wtyku NL2FX Neutrik został pokryte srebrem aby zapewnić jak najlepszą jakość przesyłanego sygnału. Producent zadbał o dobór odpowiednich materiałów i precyzyjną budowę wtyku. Wszystko to w trosce o jak najwyższą jakość i niezawodność połączenia.

Neutrik NL2FX

 

Łatwy montaż

Wtyk składa się z trzech elementów, jego montaż i konfekcjonowanie jest banalnie proste, a przy tym solidne i wytrzymałe. Dzięki specjalnemu systemowi wkrętów kable nie wymagają lutowania. Wystarczy je przykręcić, skręcić obudowę i cieszyć się wtykiem o najwyższej jakości. Producent przewidział również możliwość lutowania przewodów.

Neutrik NL2FX

Trwałe połączenie

Wtyk Neutrik NL2FX zaprojektowany został na ponad 5000 cykli łączeniowych. Mocowanie typu Quick Lock sprawia, że wtyk jest pewnie osadzony, nie przemieszcza się i nie przesuwa, a podłączanie jest proste i niesamowicie szybkie. Dzięki temu jakość przesyłanego sygnału jest zawsze idealna.

NL2FX

Opis

Producent
NEUTRIK
Model
NL2FX
Typ
żeński - speakon
Przekrój przewodu
1.5 - 4 mm2
Dopuszczalna średnica kabla
6 - 10 mm
Pokrycie wtyku
posrebrzany
Jednostka sprzedaży
1 sztuka
Gwarancja
2 lata
Nowy

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.