Wtyk RCA TRC016 Prolink Premium stosowany jako zakończenie przewodu audio w wysokiej klasy zestawach audio stereo oraz kina domowego.

Świetnie nadaje się do sprzętu z najwyższej półki oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest czyste, pozbawione zniekształceń połączenie.

8-ramienna końcówka wtyku pokryta jest 24 karatowym złotem zapewniający pewne i wolne od zakłóceń połączenie.

Prolink TRC016 wyposażony został w precyzyjnie wykonaną obudowę, która sprawia, że wtyk jest solidny, trwały oraz elegancki.

Prolink cecha1

Najwyższa jakość

Wtyk TRC016 Prolink Premium został pokryty 24 karatowym złotem aby zniwelować straty powstające na połączeniu gniazdo - wtyk i zapewnić ochronę przed utlenianiem. W trosce o czystość sygnału producent zadbał o dobranie jak najlepszych materiałów i precyzyjny odlew wtyków.

Prolink cecha2

Pewne połączenie

Wtyki Prolink Premium TRC 016 zostały precyzyjnie zaprojektowane i wykonane. Dzięki specjalnej budowie końcówki, wtyk się nie przemieszcza i nie wysuwa. Odpowiednia konstrukcja sprawia, że połączenie wtyku z kablem jest trwałe i solidne.

Prolink cecha3

Eleganckie wykończenie

Osłona wtyku Prolink Premium TRC016 została wykonana z metalu co sprawia, że wtyk jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, oraz prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo.

PROL1722

Opis

Producent
Prolink
Model
TRC 016
Typ
Wtyk RCA (cinch)
Gwarancja
2 lata
Pokrycie złączy
24 karatowe złoto
Inne
Cena dotyczy 1 sztuki. Zamawiając dwie sztuki otrzymasz wtyk z napisem czarnym i czerwonym.
Średnica zewnętrzna
14.5 mm
Dopuszczalna średnica kabla
10 mm
Nowy

Inne w tej kategorii

13 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.