Wzmacniacze / przedłużacze sygnału

Aktywne filtry

Argon Audio WRT - Bezprzewodowy nadajnik/odbiornik Wi-Fi do gramofonu i subwoofera

Cena 649,00 zł

Z Argon Audio WRT (Wireless Receiver Transmitter) dodasz wygodę bezprzewodowej łączności do swojego domowego systemu hi-fi. Zestaw ten eliminuję potrzebę korzystania z długich kabli ciągnących się przez cały dom, dzięki czemu zyskasz swobodę umieszczenia swojego sprzętu dokładnie tam, gdzie masz na to ochotę.

Dostępność: 500 W magazynie

PureLink CSW320 - Bezprzewodowy system HDMI z KVM 100m

Cena 2 248,99 zł

PureLink CSW320 to świetny, bezprzewodowy system rozszerzający, który poza wysyłaniem sygnału HDMI może również dostarczać wideo w jakości Full HD oraz sygnały sterujące do urządzeń HID, takich, jak ekran dotykowy, klawiatura i mysz. Sprawdzi się w domowych systemach kina domowego, a także w różnego rodzaju salach konferencyjnych, salach wykładowych czy lokalach rozrywkowych.

Dostępność: 500 W magazynie

Gefen GTB-UHD600-HBTL - Przedłużacz / extender HDMI 4K Ultra HD HDBaseT przez kabel typu CAT-5

Cena 2 451,00 zł

Gefen GTB-UHD600-HBTL to kompaktowe, wydajne narzędzie umożliwiające przedłużenie sygnału audio/wideo ze źródła HDMI o rozdzielczości do 4K Ultra HD (3860x2160 przy 60Hz 4:4:4) i 4K Cinema DCI (4096x2160 60Hz 4:4:4) za pomocą jednego przewodu CAT-5 na odległość do 40 metrów.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 50 W magazynie

Wzmacniacze /przedłużacze sygnału

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór wzmacniaczy i przedłużaczy sygnału, potocznie określanych jako kondycjonery lub extendery, które pomogą Ci zwiększyć odległość transmisji danych między urządzeniami. Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się stabilnym i niezakłóconym sygnałem nawet na większych odległościach.

Przedłużacze sygnału to nieocenione narzędzia, które umożliwiają przesył danych na większe odległości. Nasza oferta obejmuje zarówno bezprzewodowe, jak i przewodowe rozwiązania. Przedłużacze bezprzewodowe wyposażone są we wbudowany wzmacniacz sygnału, który zapewnia optymalną jakość przesyłu na odległość nawet kilkuset metrów. Jeżeli natomiast zależy Ci na jeszcze większej niezawodności i stabilności, zalecamy skorzystanie z przedłużaczy przewodowych. W zależności od jakości kabli oraz standardu przesyłanego sygnału, oferują one różne maksymalne długości bez zakłóceń. Jednak jeśli potrzebujesz przesłać dane na znacznie większe odległości, warto zainwestować w wzmacniacz sygnału. Zastosowanie odpowiedniego extendera jest szczególnie potrzebne w przypadku kablu HDMI oraz kabli DisplayPort, ponieważ przewody tego typu są bardziej narażone na spadek wydajności przy większej długości.

Wzmacniacze sygnału są niezbędnym elementem w przypadku sytuacji, gdy sygnał słabnie lub jest zakłócany na dłuższych odległościach. Dzięki nim możesz kilkukrotnie zwiększyć maksymalną długość przesyłanego sygnału, zapewniając jednocześnie jego wysoką jakość. Co więcej, większość wzmacniaczy umożliwia kaskadowe łączenie, co daje Ci jeszcze większą elastyczność i możliwość dostosowania systemu do Twoich indywidualnych potrzeb. Aby zapewnić dodatkową ochronę przewodów przed zakłóceniami z zewnątrz polecamy nasze oploty na kable.

Jednym z wariantów wzmacniacza sygnału jest extender, który przekształca sygnał audio-wideo na sygnał sieciowy, przesyłany najczęściej za pomocą dostępnego w naszym sklepie przewodu Ethernet z złączem RJ45. Następnie, przed dotarciem do odbiornika, sygnał jest przywracany do pierwotnej formy przez extender. W naszym sklepie dostępne są również extendery, które umożliwiają zwiększenie odległości przesyłanych sygnałów za pomocą kabli VGA, kabli DVI, kabli HDMI, kabli USB, kabli Composite, PS/2 i wielu innych. Jeżeli pragniesz podłączyć więcej urządzeń do jednego portu USB, to polecamy dostępne w naszej ofercie Huby / Switche USB.

Niezależnie od Twoich potrzeb i wymagań, w naszym sklepie znajdziesz odpowiednie wzmacniacze i przedłużacze sygnału, które pozwolą Ci zwiększyć zakres i jakość przesyłu danych. Daj sobie więcej swobody i pewności, korzystając z naszych profesjonalnych wzmacniaczy i przedłużaczy sygnału. Zapewniamy szeroki wybór produktów renomowanych marek, które gwarantują doskonałą jakość i niezawodność.

Nasze wzmacniacze / przedłużacze sygnału to nie tylko narzędzia technologiczne, ale także rozwiązania, które pomogą Ci optymalnie wykorzystać potencjał Twojego systemu. Bez względu na to, czy jesteś pasjonatem audio-wideo, profesjonalistą w branży IT czy po prostu potrzebujesz rozszerzyć zasięg sygnału w swoim domu lub biurze, mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Ważne jest, aby dobrać odpowiedni wzmacniacz lub przedłużacz do swoich potrzeb. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby Ci w tym pomóc. Doradzimy Ci w wyborze najlepszego produktu, uwzględniając specyfikację Twojego systemu, rodzaj sygnału, którego potrzebujesz wzmacniać lub przedłużać, oraz planowaną odległość przesyłu danych.

Pamiętaj, że jakość sygnału ma ogromne znaczenie, szczególnie w przypadku przesyłania ważnych danych, strumieniowania multimediów czy tworzenia sieci domowych. Dlatego nasze wzmacniacze / przedłużacze sygnału są starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić Ci optymalne parametry transmisji.

Dodatkowo, nasz sklep internetowy oferuje atrakcyjne ceny i dogodne metody płatności, dzięki czemu zakup potrzebnych produktów jest łatwy i wygodny. Dbamy o to, abyś otrzymał wysokiej jakości sprzęt po konkurencyjnej cenie.

Nie czekaj dłużej! Odwiedź nasz sklep internetowy AVstore.pl i przekonaj się, jak nasze wzmacniacze i przedłużacze sygnału mogą poprawić wydajność i niezawodność Twojego systemu. Zwiększ zakres i jakość przesyłu danych już dziś!

Produkt dodany do porównania.