Przenośny wzmacniacz KA1 marki FiiO to kompaktowe urządzenie o dużych możliwościach. Ten wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy DAC łączy w sobie kilka wyjątkowych funkcji. W porównaniu do swoich wymiarów (40x15x8 mm) oferuje niesamowite możliwości i wysokiej jakości dźwięk.

FiiO KA1- cecha 1

Wysokiej jakości konwerter DAC

We wnętrzu Fiio KA1 zastosowano układ z chipem ES9281AC PRO osadzony w wielowarstwowej, pozłacanej płytce PCB HDI. Łączy on w sobie przetwornik cyfrowo-analogowy, interfejs audio USB oraz wzmacniacz. W rezultacie uzyskano znacznie wyższą wydajność mimo ograniczonego zużycia energii, co przełożyło się na czysty dźwięk w wysokiej jakości. 

FiiO KA1 - cecha 2

Obsługa standardu MQA

Wzmacniacz KA1 wyposażono w technologię MQA Renderer, która pozwala na łączenie się z sygnałem MQA Core. Umożliwia to ostatecznie dokończenie rozłożenia pliku MQA. Sygnał może pochodzić z usługi przesyłania strumieniowego TIDAL, aplikacji FiiO Music App czy innych usług muzycznych lub odtwarzaczy multimedialnych obsługujących ten standard.

FiiO KA1 - cecha 3

Wszechstronny i uniwersalny

KA1 jest kompatybilny z systemami dostępnymi na komputery osobiste (Windows i Mac). Współpracuje bezproblemowo z laptopami oraz desktopami. Prezentowany wzmacniacz słuchawkowy zaopatrzono w wejście USB typu C oraz w gniazdo słuchawkowe w standardzie 3,5 mm.

FIIO-KA1

Opis

Producent
FiiO
Model
KA1
Typ
przenośny wzmacniacz słuchawkowy z konwerterem DAC
Wejścia
USB typu C
Wyjścia
gniazdo słuchawkowe 3.5 mm
Moc wyjściowa
45 mW przy 32 Ohm (THD+N poniżej 1%)
Częstotliwość próbkowania
32bit/384kHz PCM
SNR
114 dB
Kompatybilność
Windows/Mac
DAC
ES9281AC PRO
Długość przewodu
około 7 cm
THD + N
0.0005%
Funkcje
Wskaźnik stanu RGB
obsługa renderowania MQA
Wymiary
40 x 15 x 8 mm
Waga
10 g
Jednostka sprzedaży
1 sztuka
Kolor
Czarny
Gwarancja
2 lata
Nowy

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.