Wzmacniacze stereo

Aktywne filtry

Tonsil WS 25 + 2 x ZGSU 20P Zestaw wzmacniacz i 2 głośniki

Cena 777,00 zł

Zestaw składający się z 2 głośników sufitowych Tonsil ZGSU 20P i wyjątkowo małego, poręcznego wzmacniacza Tonsil WS 25 o dużej mocy 4 x 30W z wbudowanym odtwarzaczem Bluetooth. Idealny zestaw do biura, gabinetu kosmetycznego, sklepu czy kawiarni.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Tonsil WS 25 + 4 x ZGSU 20P Zestaw wzmacniacz i 4 głośniki

Cena 1 155,00 zł

Zestaw składający się z 4 głośników sufitowych Tonsil ZGSU 20P i wyjątkowo małego, poręcznego wzmacniacza Tonsil WS 25 o dużej mocy 4 x 30W z wbudowanym odtwarzaczem Bluetooth. Idealny zestaw do biura, gabinetu kosmetycznego, sklepu czy kawiarni.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Tonsil WS 25 + 2 x ZGSU 25P Zestaw wzmacniacz i 2 głośniki

Cena 837,00 zł

Zestaw składający się z 2 głośników sufitowych Tonsil ZGSU 25P i wyjątkowo małego, poręcznego wzmacniacza Tonsil WS 25 o dużej mocy 4 x 30W z wbudowanym odtwarzaczem Bluetooth. Idealny zestaw do biura, gabinetu kosmetycznego, sklepu czy kawiarni.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Dostępność: 500 W magazynie

Wzmacniacze stereo

Wzmacniacz stereo to połączenie końcówki mocy oraz przedwzmacniacza w jednym. Popularna Integra zajmuje mniej miejsca i jest bardziej ergonomiczna. Zobacz więcej

Aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku stereo należy i maksymalnie wykorzystać potencjał drzemiący w kolumnach czy głośnikach stereo należy wykorzystać wzmacniacz zintegrowany. Zapewnia on dużą dawkę mocy napędzającej głośniki oraz możliwość sterowania zestawem. Takie połączenie idealnie sprawdza się w najlepszych zestawach audio video.

Zobacz mniej
Produkt dodany do porównania.