Wzmacniacz stereofoniczny ONKYO A-9377S najwyższej klasy. Za jakość generowanego dźwięku odpowiada zaawansowana technologia połączona z solidną aluminiową obudową.

Urządzenie wyposażono w 6 wejść - 5 audio i 1 gramofonowe, z możliwością podłączenia iPoda.

Ogromny transformator zasilający, solidne końcówki mocy oparte na wytrzymałych tranzystorach i antyrezonansowa obudowa pozwalają wzmacniaczowi stać się ozdobą każdego systemu Hi-Fi.

ONKYO A-9377S - cecha-1

Doskonała reprodukcja dźwięku

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1946 roku. W początkach swojej historii, Onkyo silnie zaznaczyło swoją obecność w branży audio, dzięki czemu nazwa Onkyo stała się synonimem doskonałości w reprodukcji dźwięku produkując wysokiej jakości głośniki i ich komponenty..

 
 
ONKYO A-9377S - cecha-2

 

Uniwersalne rozwiązanie

Do dyspozycji użytkownika pozostaje 6 wejść audio wraz z wejściem gramofonowym (możliwe jest także podłączenie iPoda). Ogromny transformator zasilający, solidne końcówki mocy oparte na wytrzymałych tranzystorach i antyrezonansowa obudowa pozwalają wzmacniaczowi stać się ozdobą każdego systemu Hi-Fi.

ONKYO A-9377S - cecha-3

 

Najwyższa jakość

Urządzenie cechuje się bardzo solidną aluminiową obudową. Konstrukcja opiera się na wykorzystaniu specjalnych skonstruowanych z myślą o nich, przetworników analogowo cyfrowych o nazwie VL Digital (Vector Linear Digital Technology).

A-9377S

Opis

Producent
ONKYO
Model
A-9377S
Typ
wzmacniacz stereo
Pasmo przenoszenia
10 Hz - 70 Hz
Impedancja
4 - 16 Ohm
Moc
wyjściowa: 90W
Waga
8.80 kg
Maksymalny pobór mocy
286 W
Wymiary
435 x 150 x 348 mm
Gwarancja
2 lata
Zasilanie
230 V, 50 Hz

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.