Prestiżowa nagoda Best Produkt 2020 dla zestawu Pearl 20

Prestiżowa nagoda Best Produkt 2020 dla zestawu Pearl 20

Z przyjemnością informujemy, że kolumny podłogowe Pylon Audio Pearl 20 otrzymały w tym roku prestiżową nagrodę Best Produkt 2020 przyznawaną przez portal HighFidelity.

Firma Pylon S.A. została założona w maju 2011 i obecnie jest jednym z największych producentów kolumn głośnikowych w europie środkowej. Pierwszymi kolumnami wyprodukowanymi przez Pylon Audio był model o nazwie Pearl Front, którego trzecią odsłoną jest nagrodzony Pearl 20.

Nagroda przyznana dla Pearl 20 to już czwarte wyróżnienie na koncie Pylon Audio. W poprzednich latach nagrodzone zostały również kolumny Pearl Front (2011), Pearl 25 (2014) i Pearl 27 (2018).

"Najbardziej w tych konstrukcjach zaskakuje bowiem to, jak doskonale reagują na muzykę, na materiał, który do nich podajemy, różnicując go w wyjątkowy sposób. I znowu – nie wiem, jak to chłopaki z Pylona zrobili, ale mam to przed sobą i nie da się udawać, że jest inaczej. Chociaż drogie kolumny są o wiele bardziej rozdzielcze, o wiele bardziej detaliczne, o wiele bardziej dynamiczne i oferują o wiele bardziej trójwymiarowe bryły, to rzadko która high-endowa konstrukcja da państwu tyle przyjemności ze słuchania muzyki, co Pearle 20. (...)

Dlatego też, jeśli macie państwo od 1000 do 5000 złotych na kolumny, po prostu musicie posłuchać testowanych Pylonów. (...) Kłaniam się w pas!"

- Wojciech Pacuła, HighFidelity.pl

Wszystkie komentarze

Zostaw Odpowiedź

Produkt dodany do porównania.