Melodika MD2X to wysokiej jakości kabel interkonekt 2 x XLR - 2 x XLR. Kabel stworzony z myślą o połączeniach analogowych audio w zbalansowanych wyjściach wzmacniaczy. Solidne, precyzyjne wykonanie MD2X oraz lutowanie cyną z dodatkiem srebra to idealne zastosowanie dla użytkowników audiofilskiego sprzętu wyższej klasy.

Powłoka przewodu została wykonana z wytrzymałego na promienie UV, odpornego na wodę morską, alkohol oraz wysoką odporność na ścieranie materiału PVC, zapewniając przy tym długotrwałą żywotność kabla. Zastosowany przewodnik to najwyższej jakości miedz beztlenowa OFC.

Melodika MD2X - to przewody wykonywane z najwyższą dbałością o szczegóły, zapewniające świetne parametry w każdym wymagającym środowisku.

c-hdmi cecha 1

Dla najbardziej wymagających

Melodika zajmuje się dostarczaniem sprzętu i akcesoriów na polu audio-video, które w najlepszym stopniu zaspokajają wymagania użytkowników sprzętu audiowizualnego. Melodika to znakomitej jakości rozwiązania w przystępnych cenach.

 
Melodika MD2X - cecha 2

Solidne wtyki

Solidne i pozłacane 24 karatowym złotem, ręcznie konfekcjonowane z wykorzystaniem najwyższej jakości cyny z domieszką srebra wtyki, to gwarancja hi-endowego połączenia.

Melodika MD2X - cecha 3

Wysoka jakość miedzi

Przedłużacz został wykonany z najwyższej czystości przewodnika miedzianego. Dzięki temu uzyskano ekstremalnie niską pojemność przewodu, co bezpośrednio eliminuje możliwość powstawania zniekształceń w przesyłanym sygnale.

MD2X60

Opis

Producent
MELODIKA
Model
MD2X60
Długość
6 metrów
Przekrój przewodu
6 mm
Wtyki
2x gniazdo, 2x wtyk
Przewodnik
miedź beztlenowa PC OFC 99.96%
Przekrój przewodnika
0.35mm2
Gwarancja
5 lat
Inne
metalowe wtyki, z pozłacanymi stykamiF
Nowy

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.