Opal Monitor, jak cała linia Opal oferują ponadprzeciętną czytelność średnicy. Jest to zestaw, który z powodzeniem możecie Państwo wykorzystać w domowym studio nagraniowym, a całość jest tak skomponowana by nie popadała w techniczną manierę.

Kolumny dedykowane są pomieszczeniom 12-20m2.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Opal Monitor - cecha 1

Przyjemność podczas słuchania muzyki

Kolumny podstawkowe Opal Monitor to konstrukcja dwudrożna, oparta o głośnik niskośredniotonowy naszego autorstwa PSW 18.8 CS/M. Woofer został przystosowany do warunków pracy w mniejszej obudowie poprzez zmianę podatności zwieszeń. W zakresie średnich tonów papierowa membrana poddana procesowi coatingu oferuje brzmienie selektywne z dozą ciepła. Górę pasma powierzono 25mm jedwabnej kopułce wysokotonowej, która dzięki kompaktowym rozmiarom umożliwiła zbliżenie centrów akustycznych zestawu głośnikowego.

 

Opal Monitor - cecha 2

Idealne do niewielkich pomieszczeń

Zestaw umożliwia komfortowy odsłuch z niewielkiej odległości, scena dźwiękowa jest sugestywna a oderwanie się dźwięku od kolumn nie przysparza żadnego kłopotu. Brzmienie jest wysycone z dobrze kontrolowanym basem, nadający utworom zwartości i szybkości. Ogólna czytelność i wgląd w nagranie jest mocnym punktem całej linii Opal. 18 mm korpus wraz z tyłem obudowy został połączony z pogrubionym 22mm ekranem, mającym na celu zredukowanie wszelkich drgań ścianki frontowej. Dodatkowym elementem usztywniającym całość konstrukcji jest umieszczone w newralgicznym miejscu wzmocnienie.

PA-OPALM-WEN-PARA

Opis

Producent
Pylon Audio
Seria
Opal
Model
Opal Monitor
Typ
kolumny podstawkowe
Konstrukcja
2-drożna
Bass Reflex
Pasmo przenoszenia
45 - 20.000 Hz
Moc
60 W
Moc maksymalna
100 W
Impedancja
8 Ohm
Skuteczność
86 dB
Głośnik wysokotonowy
Pylon Audio PST T-50/8
Głośnik niskotonowy
Pylon Audio PSW 18.8 CS/M
Wymiary
190 x 400 x 280 mm
Waga
7.5 kg / sztuka
Jednostka sprzedaży
2 sztuki (para)
Gwarancja
2 lata + dodatkowe 3 lata po rejestracji produktu

Specyficzne kody

ean13
5904208700500
Nowy

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.