INDIANA LINE DIVA 655 to kolumny podłogowe stereo, których cechą charakterystyczną jest absolutna neutralność przekazu. Rewelacyjna rozdzielczość średnicy bez grama ocieplenia czy natarczywości.

Głośnik wysokotonowy został otoczony specjalną formą gumowego pancerza, który oddziela tweeter od wszelkich drgań obudowy, przez co pokazuje wybitnie audiofilską szkołę generowania wysokich tonów. Brak wyostrzeń, podkolorowania przy zachowaniu mistrzowskiej selektywności dźwięków.

Diva 655 prezentuje zdecydowany, dosadny bas szybki i mocny o pełnej, zróżnicowanej strukturze. Zadowoli zarówno fanów dźwięku stereo jak i miłośników kina domowego wysokiej klasy. Prawdziwe drzewo różane użyte do wykończenia zazwyczaj znajduje zastosowanie w kolumnach co najmniej dwukrotnie droższych. Zastosowane materiały i technologie deklasują konkurencyjne produkty swoją jakością.

DIVA 655 cecha 1

Przestrzenny dźwięk

Kolumny Indiana Line zapewniają przestrzenne i wysokiej jakości brzmienie wraz z mocnym basem. To uniwersalne rozwiązanie do domu, zarówno do muzyki jak i filmów.

DIVA 655 cecha 2

Bez zniekształceń

Solidna obudowa wykonana ze wzmacnianej płyty MDF - tłumi i izoluje niechciane drgania powstające podczas odsłuchu. Syntetyczne, wzmacniane wypełnienie obudowy jest natomiast odporne na rozciąganie, a także na przesuszenie czy wilgoć.

DIVA 655 cecha 3

Dopracowanie konstrukcji

Dopracowana konstrukcja kolumn pozwala uniknąć zakłóceń, które powodują problemy w trakcie pracy ze wzmacniaczem. Indiana Line bardzo dobrze współpracuje z dowolnymi konstrukcjami Hi-Fi dostępnymi na rynku. Połączenie nowoczesnych kształtów i unikalnych technologii powoduje, że
oprócz genialnego brzmienia kolumny DIVA 655 cechują się także eleganckim wyglądem.


INDL-D-655

Opis

Producent
INDIANA LINE
Model
DIVA 655
Pasmo przenoszenia
38 - 22 000 Hz
Moc
150 W
Impedancja
4 Ohm
6 Ohm
8 Ohm
Skuteczność
91 dB
Waga
14.8 kg/szt.
Wymiary
90 x 16.2 x 27 cm
Konstrukcja
3-drożna
Bass Reflex
Głośnik wysokotonowy
1x1.1 cala (1x26mm) przetwornik z jedwabiu
Gwarancja
2 lata
Jednostka sprzedaży
2 sztuki (para)
Zalecana moc wzmacniacza
30 - 150 W
Głośnik średniotonowy
1x5.5cali (1x140mm) - wyciskany z opatentowanego materiału tkanego, czystego polipropylenu, poddanego obróbce cieplnej
Głośnik niskotonowy
2x5.5cala (2x140mm) - ukształtowany z suszonej powietrzem i przetworzonej masy celulozowej
Typ
podłogowe
Typ przetwornika
dynamiczne
Nowy

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.