Słuchawki douszne marki FiiO z dynamicznymi przetwornikami ukrytymi w wyjątkowo lekkiej i wytrzymałej konstrukcji ze stali nierdzewnej 316L o eleganckim i stylowym wykończeniu. Model FF3 został standardowo doposażony w 3 rodzaje gąbkowych nakładek dla różnych rodzajów dźwięków – wzmacniających basy, zrównoważonego dźwięku oraz takich, które pozwolą skoncentrować się na transparentnych tonach wysokich.

Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

FiiO FF3 - cecha 1

Idealnie dobrana konstrukcja

Na doskonały dźwięk w modelu FF3 składają się nie tylko właściwie dobrane 14.2 mm dynamiczne przetworniki, ale również kopuła membrany pokryta berylem z uszczelką PU. To, w połączeniu z ultracieńką aluminiową cewką drgającą Daikoku pokrytą miedzią zapewnia doskonały dźwięk i poprawę rozdzielczości wysokich tonów. Ponadto słuchawki wyróżniają się konstrukcją wnęki basowej, która zaprojektowano w taki sposób, żeby w pełni wykorzystać rezonanse i poprawić teksturę niskich tonów.

FiiO FF3 - cecha 2

Wysokiej jakości przewód

Dołączony kabel do słuchawek FiiO FF3 składa się w sumie ze 152 przewodów wykonanych z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości. Poddanie ich posrebrzaniu zdecydowanie poprawiło rozdzielczość wysokich tonów oraz pomogło wyeliminować część zakłóceń. Powłoka przewodu została zrobiona z tworzywa TPU, dzięki czemu sam przewód jest nie tylko odporny na żółknięcie czy pękanie, ale jest też bardziej elastyczny i wygodniejszy w użyciu.

FIIO-FF3-SLV

Opis

Producent
FiiO
Model
FF3
Typ
przewodowe słuchawki douszne
Konstrukcja
otwarta
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000 Hz
Impedancja
45 Ohm
Skuteczność
105 dB
Złącza
4.4 mm
Jack 3.5 mm
Typ przetwornika
14.2 mm, dynamiczny
Przewodnik
Monokrystaliczna posrebrzana miedź o wysokiej czystości
Długość przewodu
120 cm
Maksymalna moc wejściowa
100 mW
Funkcje
wymienne wtyczki Twist-lock
Materiał
stal nierdzewna 316L
Waga
31 g (z kablem)
Akcesoria
3 rodzaje gąbkowych nakładek dla różnych rodzajów dźwięku
etui
Jednostka sprzedaży
1 sztuka
Gwarancja
2 lata
Nowy

Inne w tej kategorii

16 inne produkty w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.