Nowoczesne, superwydajne subwoofery serii 1000 PRO od SVS

Nowoczesne, superwydajne subwoofery serii 1000 PRO od SVS

Amerykańska marka SVS, posiadająca swoją siedzibę w Youngstown, Ohio ponownie zaskakuje wprowadzając zupełnie nową serię subwooferów aktywnych 1000 PRO.

W skład serii SVS 1000 PRO wchodzą dwa nowe modele: SP-1000 Pro o zamkniętej obudowie oraz PB-1000 Pro w obudowie z dwoma portami bass-reflex. Oba modele wykorzystują absolutnie innowacyjne rozwiązania technologiczne, wyznaczając nowe standardy dla kompaktowych głośników w tej kategorii cenowej. Oprócz 12-calowych przetworników niskotonowych o długim skoku membrany, zaprojektowanych zupełnie na nowo na potrzeby kompaktowych obudów subwooferów 1000 PRO, zastosowano wydajne wzmacniacze Slegde STA-325D pracujące w klasie D z tranzystorami MOSFET, oraz analogowe procesory DSP o rozdzielczości 50 MHz. Do sterowania subwooferem użytkownik otrzymuje panel umieszczony na tylnej ścianie obudowy głośnika oraz dedykowaną na urządzenia mobilne iOS, Android i Amazon aplikację do zdalnego sterowania i precyzyjnej konfiguracji ustawień DSP.

Połączenie 12-calowego głośnika ze wzmacniaczem STA-325D zapewniają aż 325W mocy RMS, a w szczycie nawet powyżej 820W. Dzięki temu użytkownik może zatopić się w prawdziwie głębokich, pulsujących basach pozbawionych zniekształceń, które wspaniale wypełnią całe pomieszczenie. Najbardziej zaskakuje tutaj oferowany zakres niskich tonów, schodzący poniżej możliwości ludzkiego słuchu. Dotychczas było to dostępne jedynie w naprawdę drogich, ogromnych subwooferach z wielkimi przetwornikami. SVS pokazało, że stosując najnowsze technologie można stworzyć przystępne cenowo, kompaktowe subwoofery, które pozwalają nie tylko usłyszeć, ale również poczuć potęgę basów.

Niesamowita moc basów i pasmo przenoszenia rozciągnięte poniżej progu słyszalności, z jednocześnie zachowaną kontrolą i dynamiką brzmienia nie tylko ożywią słuchaną muzykę, ale przede wszystkim zapewnią niezapomniane doznania podczas seansów filmowych. Dodajmy do tego, że dzięki wzmacniaczowi klasy D z tranzystorami MOSFET dźwięk jest krystalicznie czysty niezależnie od poziomu głośności. Z pomocą subwoofera z serii 1000 PRO można zbudować kino domowe, które słuchacza dosłownie wciśnie w fotel i zajmie naprawdę niewiele miejsca w salonie. Możliwość sterowania za pomocą smartfona doceni każdy, kto wygodnie siedząc w fotelu lub na kanapie pragnie zachować pełną kontrolę nad dźwiękiem bez konieczności wstawania.

Wszystkie komentarze

Zostaw Odpowiedź

Produkt dodany do porównania.